Help for English

Velká soutěž s Johnem Grishamem

Komentáře k článku: Velká soutěž s Johnem Grishamem

 

no tohle

téda, začíná se mi to nějak kupit a mám pocit, že nestíííháááám, tentokrát je toho docela dost a vypadá to, že mi ani ty dva dny na otázku nebudou stačit, nešlo by trošku zpomalit :-)?

zeměpis

nakonec to byla veliká legrace, nejtěžší bylo zjistit, který ze států je vlastně ten jižní :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

zeměpis

nakonec to byla veliká legrace, nejtěžší bylo zjistit, který ze států je vlastně ten jižní :-)

Re: zeměpis

Byl to tak trochu můj záměr. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: zeměpis

Byl to tak trochu můj záměr. :-)

Re: Re: zeměpis

No taky jsem si zirala, ze moje predstava o jiznich statech je ponekud pomylena :-) na zapad. Ale jinak diky Marku, skvele jsem se pobavila :-).

Nebude vadit pokial preklad bude v slovenicine?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrej vložený před 15 lety

Nebude vadit pokial preklad bude v slovenicine?

Re:

Ne nebude.

Naozaj je ťažké nájsť tie stránky.Začínam pochybovať či vobec existujú…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ondrej vložený před 15 lety

Naozaj je ťažké nájsť tie stránky.Začínam pochybovať či vobec existujú…

Re:

a pod jakým heslem googlujete?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

a pod jakým heslem googlujete?

Re: Re:

jj taky me to dnes vubec nejde :-(, necham to na zitra, treba to chce jen ulezet :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

a pod jakým heslem googlujete?

Re: Re:

zkoušela jsem absurd n. ridiculous atd, potom actions, presentments, prosecutions v kombinacích a plivalo to na mě docela pěkný kraviny. A slovníček na HFE mi teda taky neporadil :-(
nevím, jestli se tady takto můžu rozepsat, aby jste mě pak nevyloučili ze soutěže…ale když jste se ptal :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 15 lety

Re: Re:

zkoušela jsem absurd n. ridiculous atd, potom actions, presentments, prosecutions v kombinacích a plivalo to na mě docela pěkný kraviny. A slovníček na HFE mi teda taky neporadil :-(
nevím, jestli se tady takto můžu rozepsat, aby jste mě pak nevyloučili ze soutěže…ale když jste se ptal :-)

Re: Re: Re:

Problém je v tom, že žaloba se dá říct tolika různými slovy a to samé platí pro směšné, absurdní atd. Ale nezoufejte, stránky existují, já zatím našla dvě…Chce to vydržet :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 15 lety

Re: Re:

zkoušela jsem absurd n. ridiculous atd, potom actions, presentments, prosecutions v kombinacích a plivalo to na mě docela pěkný kraviny. A slovníček na HFE mi teda taky neporadil :-(
nevím, jestli se tady takto můžu rozepsat, aby jste mě pak nevyloučili ze soutěže…ale když jste se ptal :-)

Re: Re: Re:

zkuste si najít i jiná hesla, jako soudní proces, soudní řízení apod. víc radit nebudu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

zkuste si najít i jiná hesla, jako soudní proces, soudní řízení apod. víc radit nebudu.

Re: Re: Re: Re:

Vzdavam! Po dvou dnech hledani (teda ne, ze bych nad tim stravila cely den) jsem byla schopna najit jen ruzne stranky, kde se treba probiral jen jeden pripad, ale takove, ktere by se vyslovene zabyvaly touto tematikou ani tuk. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

zkuste si najít i jiná hesla, jako soudní proces, soudní řízení apod. víc radit nebudu.

Re: Re: Re: Re:

Nakoniec som nasiel tie stranky .Skutocne,staci len vediet co napisat do google.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

zkuste si najít i jiná hesla, jako soudní proces, soudní řízení apod. víc radit nebudu.

Re: Re: Re: Re:

Taky jsem je už našel. Ale s překladem to bude možná trochu těžší :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.