Help for English

Gets pitched by SB

 

ako by ste to prelozili??? napriklad v konkretnej vete Sly gets pitched by homeless woman.

nikto nevie??? ani Marek??? :shock: :-)

Nikto nemá čas, naháňame Apačov. :-D

noo mas zle skopcenu cast jedneho nadpisu s tlaciarenskym skriatkom :)

take a look a zistis :-) http://www.youtube.com/watch?…

ok ale to neni podstatne no viem clen mi tam chyba…ale skor by ma zaujmal ten preklad…a ty co nahanas apacov ked si si nasiel cas napisat ten post uz si mohol napisat aj ten preklad…(teda asi nevies co…=D)…

tohle se bez kontextu přeložit nedá, myslím, že když si tu zprávu přečtete nebo shlédnete, budete vědět, co to znamená.

PITCH znamená samo o sobě pohnout. GET PITCHED – když někdo s někým pohne. To ale jak říkám samo o sobě nic neznamená. V tom novinovém článku či z čeho to máte, to určitě bude jasné.

mam to odtialto…http://ww­w.youtube.com/wat­ch?v=QDugsY1Dhxw :-)

ale diky zato pitch…(tuto v slovniku to je prelozene len ako baseball.ihrisko)

ano PITCH má významů hodně.

To jsem pochopil, že to máte z nějakého takového zdroje. Nemám ale bohužel teď čas to shlédnout.

OLi921: no tu nejde o clen, to som si ani nevsimol, mne ide o to, ze tu nie je Sly, co nema vobec vyznam, ale Slyvester Stallone(co ma byt samozrejme Sylvester, ale to nieje podstatne) – a tym smo chcel povedat, ze mrkni na to video, ze tam je nejaka bezdomovkina(fa­nynka) a konfrontuje sa nejak s nim tak, ze on uz radsej bezi prec. Nie, nevedel som to prelozit, preto som ti poslal aspon video, ze mozno ti to z toho potom bude zrejmejsie.

SLY je běžná přezdívka Sylvestra Stallona. V časopisech se o něm často jako o SLY STALLONE píše.

ahaa :) ja som si myslel, ze to je pridavne meno „kradmy, mazany“, preto mi to absolutne nedavalo zmysel

tak Marek:ten odkaz som tam dal preto lebo to je z youtube a je to len nadpis videa…cize neni to ziadny vytrzok z kontextu niakeho clanku alebo tak… :-)
a tomasnovella: no Marek toho Sly-a vysvetlil aj za mna… :-D v tom bol cely problem preto sme sa nepochopili…sorry ale myslim ze prezyvku Sly pozna asi kazdy… :-) no a k tomu videu…myslis ze ja to ma odkial..:????? :-D

ano, TERAZ uz mozeme povedat, ze tuto prevyvku pozna kazdy :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.