Help for English

The Legend of the Apache Gold

Komentáře k článku: The Legend of the Apache Gold

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Simona vložený před 15 lety

Re:

Už jsem na to přišla,ale nevím jak se pohybovat.Pořád mi to píše Be more specific

Re: Re:

Na začátku se moc pohybovat nemůžete, jen švihat otěžemi. Potom, až budete free, tak budete psát prostě GO NORTH, GO EAST, GO UP atd.

Re: Re: Re:

Díky už se mi to povedlo.Ale zase nemůžu odjet z osady protože nemá sedlo.Jdu pátrat.Třeba se mi to povede.Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Simona vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Díky už se mi to povedlo.Ale zase nemůžu odjet z osady protože nemá sedlo.Jdu pátrat.Třeba se mi to povede.Díky

Re: Re: Re: Re:

Z osady neodjedete ne prosto, že kůň nemá sedlo, ale proto, že vůz nemá kolo.

Tepee

Hra se mi moc líbí, bohužel na adventury jsem poněkud hloupější, poraďtě mi prosím, jak se dostat z tepee, ať tam dělám cokoliv nemůžu se dostat ven.
Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kula vložený před 15 lety

Tepee

Hra se mi moc líbí, bohužel na adventury jsem poněkud hloupější, poraďtě mi prosím, jak se dostat z tepee, ať tam dělám cokoliv nemůžu se dostat ven.
Díky

Re: Tepee

Viz diskusní fórum – tam najdete triky téměř na vše.

Tak je dohráno

Těším se vyhlášení vítězů, protože si to zasloužíte všichni, kteří hru dohráli. Ale že to bylo prima? Líbilo se mi, jak se moje cingrlátka ujala. Fakt to bylo velice srandovní, „the ants in my pants“, nezapomenu na svůj záchvat smíchu, cingrlátka mne pronásledovala celou hru, než jsem došla do pouště. A pak – mravenci. :-D Dodnes se omlouvám, že nejsem schopna smíchy reagovat.
Už se těším na další hru avizovanou na těchto stránkách a už dnes se hlásím za TESTERA, byl to pěkný měsíc s touto hrou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Tak je dohráno

Těším se vyhlášení vítězů, protože si to zasloužíte všichni, kteří hru dohráli. Ale že to bylo prima? Líbilo se mi, jak se moje cingrlátka ujala. Fakt to bylo velice srandovní, „the ants in my pants“, nezapomenu na svůj záchvat smíchu, cingrlátka mne pronásledovala celou hru, než jsem došla do pouště. A pak – mravenci. :-D Dodnes se omlouvám, že nejsem schopna smíchy reagovat.
Už se těším na další hru avizovanou na těchto stránkách a už dnes se hlásím za TESTERA, byl to pěkný měsíc s touto hrou.

Re: Tak je dohráno

:-D ano tie „cinkrlatka“ su super … dokonca ked som sa na ne pytala vo fore tak ma nenapadol ziaden vhodny slovensky ekvivalent … cinkrlatka ostanu cinkrlatkami :-D

nevím jak dál

nemůžu se dostat z tepee, je tam bílý muž a nechce se hnout. taky mně v popisu neudává kam můžu jít. v minulé hře se sbírali indiáni, co je tady cílem? asi jsem trochu nechápavá, prosím poraďte

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sonya vložený před 15 lety

nevím jak dál

nemůžu se dostat z tepee, je tam bílý muž a nechce se hnout. taky mně v popisu neudává kam můžu jít. v minulé hře se sbírali indiáni, co je tady cílem? asi jsem trochu nechápavá, prosím poraďte

Re: nevím jak dál

užjsem na to přišla

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sonya vložený před 15 lety

Re: nevím jak dál

užjsem na to přišla

Re: Re: nevím jak dál

ale ten cíl hry pořád nechápu......­.........jak si můžu zaplatit používání slovníku?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sonya vložený před 15 lety

Re: Re: nevím jak dál

ale ten cíl hry pořád nechápu......­.........jak si můžu zaplatit používání slovníku?

Re: Re: Re: nevím jak dál

Hned po spuštění hry vidíte úvodní příběh – cílem je najít poklad.

Slovník můžete využívat, pokud máte program Language Lab.

Re: Re: Re: Re: nevím jak dál

je tam napsaný, když kliknete na „nová hra“ na titulní obrazovce.

Re: Re: Re: Re:

A když ten vůz nemá kolo, jak ho můžu nahradit?

Re: Re: Re: Re:

Musíte najít něco, co je kulaté a má díru uprostřed.

Hra se mi moooc líbí, myslím, že si zahraju i Ten Little Indians. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.