Help for English

Výsledky soutěže PET / FCE / CAE

Komentáře k článku: Výsledky soutěže PET / FCE / CAE

 

gratuluju

Gratuluju výhercům :-) :-) :-)

Moc děkuju, nikdy jsem nic nevyhrála, ušetřené peníze (stejně jsem měla v plánu cvičebnici koupit) přesouvám na koupi jiné knížky. Moc díky

Hurá

Hurá, konečně nějaká dobrá zpráva ? já jsem vyhrála!!!!

taky gratuluju výhercům! :-)

Strašně moc jsem si přála vyhrát, ale „losovací“ pc rozhodlo jinak :-( Gratuluji vítězům a těším se na další zajímavou soutěž a taky na to, že snad někdy vyhraju :-)

také moc gratuluji výhercům!! :-) sice mi to nevyšlo, ale konečně jsem měla všechny odpovědi správné, tak aspon že něco :-D

gratuju a tiše závidím :-D

štěstíčko se konečně unavilo

Tak to je poprvé, co jsem něco vyhrál na základě náhodného losování.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Weir vložený před 15 lety

štěstíčko se konečně unavilo

Tak to je poprvé, co jsem něco vyhrál na základě náhodného losování.

Re: štěstíčko se konečně unavilo

Gratuluji, konečně taky něco putuje do Třebíče :)

blahopřeji vítězům :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Re: štěstíčko se konečně unavilo

Gratuluji, konečně taky něco putuje do Třebíče :)

Re: Re: štěstíčko se konečně unavilo

taky gratuluju, Jirko ;)

Hm, tak to musi bejt nejakej podvod. Ty jmena jsem tady v zivote nevidel a ze sem tady pecenej varenej :o :-D

:shock: Fajn, tak jsem podvodník. Ne nutně tady každý musí pod každým článkem nechávat tucet komentářů, diskutovat ve foru jako o život. Je to hlavně o učení a já například spoustu testů dělám jako nepřihlášená, protože se prostě přihlásit zapomenu. Ono by možná stačilo mrknout se u výherců na datum registrace že??

Jim_cz:
A dokonce jsou zde i takoví, kteří prostě nebyli zaregistrováni, ale na stránky chodili…
Jak jinak by se o soutěži dozvěděli?

Takže si udělali registraci pro tuto soutěž…ale to přece neznamená, že jsou podvodníci.

A přesně jak říká Brambram, každý prostě nemá chuť psát komentáře pod články nebo psát do fóra dotazy…

Ja jsem to samozrejme myslel jako vtip. Ale asi spatny jak tak vidim podle te reakce, tak se omlouvam.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.