Help for English

Soutěž s anglickými příslovími

Komentáře k článku: Soutěž s anglickými příslovími

 

To je pěkná soutěž

Shodou okolností mám půjčenou knížku anglických přísloví od kamarádky a hrozně se mi líbí to, které vyjadřuje naše „Ruka ruku myje“ – Scratch my back and I'll scratch yours. :-D
Soutěž samozřejmě zkusím. :-)

:(

zabudol som dopisat meno a adresu do spravy, vadi to?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vird vložený před 15 lety
:(

zabudol som dopisat meno a adresu do spravy, vadi to?

Re: :(

Napište ještě jednu, pro jistotu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od vird vložený před 15 lety
:(

zabudol som dopisat meno a adresu do spravy, vadi to?

Re: :(

Já také. :oops: Tak jsem to poslal také znovu…

poslano. ale musim se priznat, ze tyhle jsem neznal, a to sem si myslel, ze o proverbs, sayings, etc. mam docela siroky znalosti. tak jen doufam, ze marek schvalne vybiral nejaky ne tak znamy… :oops: :-)

jak to víte

tahle přísloví vůbec neznám :-), hledala jsem je na netu a NENAŠLA, ještě mám pár dní času, tak snad uspěju … :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 15 lety

poslano. ale musim se priznat, ze tyhle jsem neznal, a to sem si myslel, ze o proverbs, sayings, etc. mam docela siroky znalosti. tak jen doufam, ze marek schvalne vybiral nejaky ne tak znamy… :oops: :-)

Re:

Tahle přísloví poslala sama autorka těch karet, aby to nebylo tak jednoduché.

Re: jak to víte

Taky mi to vzalo chvíli času než jsem to našel, ale najít se to dá. Já osobně jsem „znal“ jen to třetí, ale stejně jsems e musel podívat do zápisků, abych si to ověřil.

Re: jak to víte

Lenko, když napíšete jedno z těch přísloví do google, to by v tom byl čert aby vám něco nevyhledalo…
Zkuste to ještě!

Re:

O papežovi nic psát neplánuji. :-)

Tak už jsem taky odeslala svou odpověď. Jsem zvědavá na výsledky (hlavně na ty správné překlady).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 15 lety

Re: jak to víte

Lenko, když napíšete jedno z těch přísloví do google, to by v tom byl čert aby vám něco nevyhledalo…
Zkuste to ještě!

Re: Re: jak to víte

děkuju za dobrý nápad, pravda, vysvětlení v angličtině mi občas moc nepomohla, ale nakonec jsem to dala dohromady a něco nového se přiučila, tak uvidíme :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Nika07 vložený před 15 lety

Tak už jsem taky odeslala svou odpověď. Jsem zvědavá na výsledky (hlavně na ty správné překlady).

Re:

Já myslím, že nebudou žádné „správné překlady“, jenom několik více-méně správných, byť různých, interpretací…

dotaz

Přeji krásný den všem :)Chtěla jsem se zeptat jestli nevadí (není nějaké omezení) ohledně soutěžení sourozenců? Poslaly jsme se ségrou odpovědi obě, samozřejmě každá na sebe jakožto konkurenti :) Děkuju

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Krik vložený před 15 lety

dotaz

Přeji krásný den všem :)Chtěla jsem se zeptat jestli nevadí (není nějaké omezení) ohledně soutěžení sourozenců? Poslaly jsme se ségrou odpovědi obě, samozřejmě každá na sebe jakožto konkurenti :) Děkuju

Re: dotaz

Nevadí, pokud mi nezašlete identické příspěvky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.