Help for English

Soutěž o seriály 90210 / Beverly Hills na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriály 90210 / Beverly Hills na DVD

 

Výchovňák nové generace

Super, netušil jsem, že tento seriál se dočká pokračování. Kdysi jsem ho sledoval a moc se mi líbil. :)

Na soutěž jsem zvědavý, určitě se zúčastním, pokud to bude v mých silách. :)

Už se nemůžu dočkat :))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Výchovňák nové generace

Super, netušil jsem, že tento seriál se dočká pokračování. Kdysi jsem ho sledoval a moc se mi líbil. :)

Na soutěž jsem zvědavý, určitě se zúčastním, pokud to bude v mých silách. :)

Re: Výchovňák nové generace

Tak od Pildy jsem spíš čekal jinou reakci. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Výchovňák nové generace

Tak od Pildy jsem spíš čekal jinou reakci. :-)

Re: Re: Výchovňák nové generace

Popravdě dneska mám na o tom seriálu trochu už jiné (horší) mínění než kdysi, ale dřív když to dávali tak jsem o tom, že to je všechno dělané jenom jako kvůli výchově a že cokoliv se tam stalo tak mělo ukázat co je dobré a co špatné.

Každá postava tam měla takový svůj jakoby úkol. Třeba Dylan měl ukázat, že pít alkohol není dobrá věc, Brandon byl strašně čestný, Donna ukázala, že opravdu není nic špatného, když se se sexem začne až později, atd. No dneska to asi už každý ví, nebo ví pořád každý pokud je trošku starší než já sem byl.

Nicméně se to ale povedlo a bavilo mě to. Dneska nevím jestli by mě to ještě bavilo.

Strašná náhoda také je, že si několik dní, včetně dnešní noci pořád pro sebe zpívám jednu písničku o právě Beverly Hills. Má docela zajímavý text, který na to výchovňáctví a propagandu poukazuje.

Dovolím si zde nasat ukázku:

V Beverly Hills kdo by nechtěl žít,
je tam pořád teplo a rajský klid,
palmy tam rostou, holky se smějí,
ony to ani jinak neumějí…
…v Beverly Hills!

V Somálsku děti chcípají hlady;
Brenda si s účesem neví rady.
Pokusná zvířata vědátoři vraždí;
Donna svými flirty Davida dráždí.
V Nigerii popravují spisovatele;
Andrea po ránu cítí se skvěle.
Další freon chystá se do nebe;
Kelly opět neví co na sebe…
…v Beverly Hills!

Je to taková mje vzpomínka na mládí, no. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 15 lety

Re: Re: Výchovňák nové generace

Popravdě dneska mám na o tom seriálu trochu už jiné (horší) mínění než kdysi, ale dřív když to dávali tak jsem o tom, že to je všechno dělané jenom jako kvůli výchově a že cokoliv se tam stalo tak mělo ukázat co je dobré a co špatné.

Každá postava tam měla takový svůj jakoby úkol. Třeba Dylan měl ukázat, že pít alkohol není dobrá věc, Brandon byl strašně čestný, Donna ukázala, že opravdu není nic špatného, když se se sexem začne až později, atd. No dneska to asi už každý ví, nebo ví pořád každý pokud je trošku starší než já sem byl.

Nicméně se to ale povedlo a bavilo mě to. Dneska nevím jestli by mě to ještě bavilo.

Strašná náhoda také je, že si několik dní, včetně dnešní noci pořád pro sebe zpívám jednu písničku o právě Beverly Hills. Má docela zajímavý text, který na to výchovňáctví a propagandu poukazuje.

Dovolím si zde nasat ukázku:

V Beverly Hills kdo by nechtěl žít,
je tam pořád teplo a rajský klid,
palmy tam rostou, holky se smějí,
ony to ani jinak neumějí…
…v Beverly Hills!

V Somálsku děti chcípají hlady;
Brenda si s účesem neví rady.
Pokusná zvířata vědátoři vraždí;
Donna svými flirty Davida dráždí.
V Nigerii popravují spisovatele;
Andrea po ránu cítí se skvěle.
Další freon chystá se do nebe;
Kelly opět neví co na sebe…
…v Beverly Hills!

Je to taková mje vzpomínka na mládí, no. :)

Re: Re: Re: Výchovňák nové generace

Cool písnička… :-)
Taková smutně úsměvná. :-) :-(
Věru, mít tak někdy problémy postav z 90210…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 15 lety

Re: Re: Re: Výchovňák nové generace

Cool písnička… :-)
Taková smutně úsměvná. :-) :-(
Věru, mít tak někdy problémy postav z 90210…

Re: Re: Re: Re: Výchovňák nové generace

JJ a zbytek textu i samotná písnička jsou taky good. Mně se tam pak nejvíc líbí pasáž „V Sarajevu ženy stahují z kůže; Steven se pomalu mění v muže.“. Je to smutné a zároveň úsměvné. :)

Je to od kapely Aqva Silentia a celý text (i všechna jejich kompletní alba) se dá najít na jejich oficální stránkách aqvasilentia.cz. Mají spoustu podobných, takových ironických textů o problémech lidstva. :)

Omlouvám se, ale první odstavec mého předchozího příspěvku postrádá smysl, protože jsem tam zapomněl na konec dopsat slovo nevěděl.

Pravidla

Prosím, potřebuji si trochu ujasnit pravidla – chápu to dobře tak, že v průběhu hry neposílám odpovědi a pouze si „hlídám a škrtám“ svůj tiket? Takže za celou hru vlastně pošlu jen dvě zprávy – úvodní tiket a závěrečné bingo? Díky za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od zena vložený před 15 lety

Pravidla

Prosím, potřebuji si trochu ujasnit pravidla – chápu to dobře tak, že v průběhu hry neposílám odpovědi a pouze si „hlídám a škrtám“ svůj tiket? Takže za celou hru vlastně pošlu jen dvě zprávy – úvodní tiket a závěrečné bingo? Díky za odpověď.

Re: Pravidla

Ano, přesně tak. Pokud odpověď na dnešní otázku máte na tiketu, škrtnete si ho. Budete-li mít štěstí a podaří se vám vyškrtat všechna slova/jména na tiketu, zašlete BINGO zprávu.

Hmm

Nedaří se, nedaří… :-( :-)

Můžu se zeptat jak velká je konkurence? Kolik lidí odeslalo svoje tikety?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Amélie vložený před 15 lety

Můžu se zeptat jak velká je konkurence? Kolik lidí odeslalo svoje tikety?

Re:

no, to já zase rád tajím… takže se to dozvíte až na konci. :-)

To sem si myslela. Ale zkusit sem to musela :-D

Hmm, tak zatím pěkná 0! Měla jsem poslat první verzi tiketu. :-)

Tak konecne aspon jeden zasah:-)

Soniiicka

mne druha otazka usla lebo som bola mimo tak hadam to nebolo nic z mojich tipov :?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.