Help for English

Soutěž o seriály 90210 / Beverly Hills na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriály 90210 / Beverly Hills na DVD

 

BINGO :)

Ještě jeden :(

Kdybych dala místo ní jeho, mám to. Takhle mi jedno slovo zbývá. Nicméně gratuluji vítězům!!!

Chyba

Tak bohužel jsem 2. otázku zodpověděla špatně a vždy si otázky ukládám do Wordu, jen teď mi to připadlo zbytečné :-( takže už si ji znovu nemůžu vyhledat. Ale chybami se člověk učí.
Gratuluji vítězům, ať mají z ceny radost!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

Chyba

Tak bohužel jsem 2. otázku zodpověděla špatně a vždy si otázky ukládám do Wordu, jen teď mi to připadlo zbytečné :-( takže už si ji znovu nemůžu vyhledat. Ale chybami se člověk učí.
Gratuluji vítězům, ať mají z ceny radost!

Re: Chyba

Můžu ještě do půlnoci pátrat? Že bych ještě prolezla počítač a koš apod. jestli tu otázku nevypátrám…Nebo už je konec?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

Re: Chyba

Můžu ještě do půlnoci pátrat? Že bych ještě prolezla počítač a koš apod. jestli tu otázku nevypátrám…Nebo už je konec?

Re: Re: Chyba

Ještě do půlnoci. Vítěze budeme muset ze všech BING (jak se to skloňuje?) vylosovat.

Achjo, škoda, že jsem nestihl soutěžit, vypadá to dost napínavě :)

Tak to vzdávám, otázku jsem nikde nevyštrachala…No nic, určitě bude zase brzo další a ještě lepší soutěž :-) Těším se už dopředu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

Tak to vzdávám, otázku jsem nikde nevyštrachala…No nic, určitě bude zase brzo další a ještě lepší soutěž :-) Těším se už dopředu.

Re:

koukal jsem teď na váš tiket, stejně by vám to nepomohlo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

Tak to vzdávám, otázku jsem nikde nevyštrachala…No nic, určitě bude zase brzo další a ještě lepší soutěž :-) Těším se už dopředu.

Re:

A lepší soutěž? No to si pište. V listopadu budou dvě opravdu výjimečné soutěže… máte se na co těšit… Informace již brzy!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

A lepší soutěž? No to si pište. V listopadu budou dvě opravdu výjimečné soutěže… máte se na co těšit… Informace již brzy!

Re: Re:

Tak to jsem napnutá a moc se těším. Máte pravdu, bingo bych měla až dnes.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.