Help for English

2. Hitparáda HFE - konec hlasování

Komentáře k článku: 2. Hitparáda HFE - konec hlasování

 

Re:

Jeho písničky jsem už slyšel asi v deseti různých seriálech. Dokonce v Prison Break ve druhý seóně taky jedna hrála…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Jeho písničky jsem už slyšel asi v deseti různých seriálech. Dokonce v Prison Break ve druhý seóně taky jedna hrála…

Re: Re:

Já vím, neboj :) DObrej borec :)

Taky jsem odeslal, Kevin Max a Josh Ryan se mi líbí nejvíc. ;)

Já myslel, že to budou hodně neznámé písničky, ale podle mého názoru jsou docela některé známé. Minimálně dvě písničky jsou například z The O. C. …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od lukaskruchna vložený před 15 lety

Já myslel, že to budou hodně neznámé písničky, ale podle mého názoru jsou docela některé známé. Minimálně dvě písničky jsou například z The O. C. …

Re:

Ano, Patrick park je z OC, Alexi Murdoch byl v několika seriálech, the 88 byli v O.C., One Tree Hill a dokonce fyzicky vystupovali v How I Met Your Mother… i další se objevili na soundtracku k různým filmům a seriálům.

Re:

přesně tak!

A jsou výherci

nebo se čeká na vyhodnocení písniček? :-) Těšila jsem se, že třeba vyhraju a po té napínavé soutěži o BH90210 jsem byla natěšená, že ještě jedna soutěž je ale už je pár dní po ukončení a žádní výherci? Nechci, aby se to bralo ve zlém, jen se ptám, jestli je vylosování závislé na vyhodnocení tipů.
Já jsem si tuto soutěž a písničky (i jiné) dost užívala. Některé si pouštím znovu a znovu. A už se těším na Vánoční nadílku. :-) Ale stejně bych byla zvědavá, kdo vyhrává. :-D
Já už jsem taková.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

A jsou výherci

nebo se čeká na vyhodnocení písniček? :-) Těšila jsem se, že třeba vyhraju a po té napínavé soutěži o BH90210 jsem byla natěšená, že ještě jedna soutěž je ale už je pár dní po ukončení a žádní výherci? Nechci, aby se to bralo ve zlém, jen se ptám, jestli je vylosování závislé na vyhodnocení tipů.
Já jsem si tuto soutěž a písničky (i jiné) dost užívala. Některé si pouštím znovu a znovu. A už se těším na Vánoční nadílku. :-) Ale stejně bych byla zvědavá, kdo vyhrává. :-D
Já už jsem taková.

Re: A jsou výherci

A stejně. když tak dnes na webu všechny písničky poslouchám, nejvíc se mi líbí „God Rest Ye Merry, Christmas“, ale ta je v sekci Christmas :D
Jen by mne zajímalo – gramaticky, co značí to Ye v názvu, s tím jsem se nesetkala, ten název by se mohl přeložit jako Dobrý odpočinek tobě, Marie?
No nic, jdu poslouchat dál. Mám 37 horečky a kašlu ale svoje stránky si ujít nenechám. :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

Re: A jsou výherci

A stejně. když tak dnes na webu všechny písničky poslouchám, nejvíc se mi líbí „God Rest Ye Merry, Christmas“, ale ta je v sekci Christmas :D
Jen by mne zajímalo – gramaticky, co značí to Ye v názvu, s tím jsem se nesetkala, ten název by se mohl přeložit jako Dobrý odpočinek tobě, Marie?
No nic, jdu poslouchat dál. Mám 37 horečky a kašlu ale svoje stránky si ujít nenechám. :D

Re: Re: A jsou výherci

je to GOD REST YE MERRY GENTLEMEN.

Není to MARY (marie) ale MERRY (veselý)

Jinak o YE se píše v článku věnovaném archaické angličtině.

:oops: to jsem to teda vymňoukla, špatně zadaný název a co se z toho narodilo! :-D
ale nevadí, já se prokousávám, tušila jsem, že Ye je z archaické angličtiny ale byla jsem líná se podívat,
Jak se dá upravit název písně,a vyjde z toho taková nádherná blbost. jen doufám, že tuhle nádhernou písničku budete poslouchat dál a neodradí Vás název, mimochodem jsem ješě nepřeluštila jak je to v Češtině, oproti mému prvním překladu budu muset slevit. Ale jak je mým zvykem, dopátrám se a nevzdám se!.

Porušila jsem svoje pravidlo a mrkla jsem na bublinku s překladem, hrozné, celý rok tuhle písničku poslouchám, v práci u svářečky mi zní Oh, tidings of comfort and joy – a pak se takhle ztrapním. Sorry.

Re:

A to si pořád říkám: " Jiřko, když posloucháš tyhle písničky, nechlastej to pivo!" :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.