Help for English

Vyhodnocení soutěže s Beverly Hills

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže s Beverly Hills

 

bingo při dvacáté otázce

:-D zařadila jsem si Donnu.
A už se zase těším na slibované soutěže. Tak abych zase byla napnutá,co to asi bude? Prostě na Vašich stránkách se člověk ani jeden den nenudí. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

bingo při dvacáté otázce

:-D zařadila jsem si Donnu.
A už se zase těším na slibované soutěže. Tak abych zase byla napnutá,co to asi bude? Prostě na Vašich stránkách se člověk ani jeden den nenudí. :-)

Re: bingo při dvacáté otázce

A abych nezapomněla – gratuluji vítězce a přeji jí, ať si seriál užívá jako já „Supernatural“.:)

Bingo dnes

Tak já bych měla bingo dnes. To mi teda uteklo o fous :-) Taky se moc těším na gigantické soutěže :-D

taky jsem měla Donnu, takže bych si bingo užila nakonci s georgiou :-D. Gratuluji vítězi a těším se na MEGAsoutěž! :-)

ach, škoda, ušlo mi to o chlp :P víťazke gratulujem :))

Gratulace vítězce :-) To já jsem v klubu s Georgí a Zenou, taky jsem si napsala Donnu do tiketu. :-) Tak zas třeba příště, už se těším, co Marek vymyslí :-)

Donin klub

Taky vítězce gratuluji..a i ostatním úspěšným „bingařům“, které počítač nevylosoval, ale tipy měli správné…no já taky vsadila na Donu :-D no ale když vím, že stejně byla poslední, tak mě to tolik nemrzí :-D

gtratulujem

gratulujem vitazke :) … no preco mam pocit ze okrem tych co im padlo bingo vcera maju vsetci ostatni donnu? :-D … hlasim sa do DONNAKLUBU :-) a tiez sa neviem dockat gigantickych sutazi … som velmi zvedava co to bude :)

Díky

Děkuji všem za gratulece…už se moc těším až si seriál pustím…je to vůbec první soutěž co jsem kdy vyhrála:D

Tak na dvacítce bych měl bingo :-D Ale jinak super soutěž, těší mě, že jsem všechny otázky pochopil :-P A gratulace vítězům ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jesse vložený před 15 lety

Tak na dvacítce bych měl bingo :-D Ale jinak super soutěž, těší mě, že jsem všechny otázky pochopil :-P A gratulace vítězům ;-)

Re:

Respektive vítězce :-)

Gratuluju vítězce, já bych měl bingo u Davida :D

gratuluji

gratuluji vítězce, já bych měla bingo při 15. otázce :o((

Hm :-( tak já bych si musela počkat až na poslední otázku :-) …ale připojuji své gratulace!
a jsem hrozně zvědavá na ten listopad!! :-D

též až jako poslední

Hlásím se do Donna klubu – taky jsem ji měla na tiketu, a přitom jsem ji nikdy neměla moc ráda – já věděla proč :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.