Help for English

EnglishCentral - výuková videa

Komentáře k článku: EnglishCentral - výuková videa

 

Velmi užitečný odkaz, hned jsem se zaregistrovala a nemůžu se odtrhnout, je to moc fajn, díky za tip.

Návykové

No tak to je neskutečně návyková stránka, moc díky za odkaz. Vynikající!

Bezvadná stránka

Jsem teda nadšená, díky.

Vás nějak přibilo na tom Score boardu :) Měl bych přidat :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Vás nějak přibilo na tom Score boardu :) Měl bych přidat :D

Re:

přibylo, pochopitelně :D Ale to je jen dobře, česká komunita sílí! :) Přemůžeme je :D :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Re:

přibylo, pochopitelně :D Ale to je jen dobře, česká komunita sílí! :) Přemůžeme je :D :)

Re: Re:

Zajímavý co může udělat jedna recenze :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Re: Re:

Zajímavý co může udělat jedna recenze :)

Re: Re: Re:

Kdyz to clovek porovna s jinymi narody, tak cesi se nezdaji:D HFE utoci;)

nahrávání

Hezká stránka, jen mi to nahraje vždy jen 2, maximálně 3 sekce a pak musím dané video zavřít a znovu otevřít, jinak nereaguje. Dělá vám to taky, nebo je chyba u mě?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od tiberia vložený před 15 lety

nahrávání

Hezká stránka, jen mi to nahraje vždy jen 2, maximálně 3 sekce a pak musím dané video zavřít a znovu otevřít, jinak nereaguje. Dělá vám to taky, nebo je chyba u mě?

Re: nahrávání

Mě všechna videa jdou celá, zkus přeinstalovat Flash Player.

Páni, hned to jdu zkusit.

Rada bych mela stejne pocity jako tady vsichni ostatni, ale jde o to ze se mi nespousti obraz, ale audio se spusti hned…ctu tady preinstalovat Flash Player…to jsem provedla nedavno a tak si s tim nevim rady…prosim o nejakou chytrou radu…dekuji :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Luuu31 vložený před 15 lety

Rada bych mela stejne pocity jako tady vsichni ostatni, ale jde o to ze se mi nespousti obraz, ale audio se spusti hned…ctu tady preinstalovat Flash Player…to jsem provedla nedavno a tak si s tim nevim rady…prosim o nejakou chytrou radu…dekuji :-)

Re:

Zkuste jiný prohlížeč nebo vypnout firewall, je možné, že videa blokuje.

Dotaz na program

Mám dotaz: jaký program musím mít nainstalovaný aby to fungovalo. Něco jsem nainstalovala, ale stejně to nejde.

Re: Dotaz na program

Máte nainstalovaný nejnovejší flash player?

www.adobe.com/…flashplayer/

Nahrávání

Ahoj,moc užitečná stránka jen kdyby mi fungovalo dobře nahrávání.Občas se něco nahraje, ale z 99 procent se nenahraje nic. Většinou mám zkontrolovat setup, někdy je to moc nahlas jindy potichu. Pořád jen něco nastavuju a stejně to nejde. Má někdo stejný problém? Poraďte, co je špatně? Dík Eva.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.