Help for English

Velká seriálová soutěž 2009

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2009

 

Re: Dotaz

Jasně, kurz ČNB.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od XTCH vložený před 15 lety

Může soutěžit více lidí z jedné IP adresy? Jde o to že v naší budově máme společnou IP adresu…

Re:

Prostě jednoduše, nesmí se švindlovat. IP je jedno z vodítek, kterými lze zjistit, zda někdo švinduje nebo ne. Samozřejmě ze setjného IP může soutěžit více lidí.

Nesmí ale soutěžit jeden a tentýž člověk několikrát.

Tak když jsem se po ránu vyděsila a pomalu psala mínus otázka, použila jsem svůj nový Lexicon 5 a celou tu dlóuhou otázku jsem pochopila. :-D Začíná to zajímavě. V tom leknutí, co se to po mně chce jsem si aspoň pořádně pročetla Romanův článek Jak nakupovat DVD v zahraničí (moc užitečný a zajímavý) :-)

Re:

Pouze ‚new‘

Re: Jedna série

Ano, přesně tak. Jen to, co je v soutěži.

Region

A v jakém regionu musí DVD být?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karel Rymeš vložený před 15 lety

Region

A v jakém regionu musí DVD být?

Re: Region

Prostě to, co se prodává na britském amazonu, kromě toho jednoho, který je americký. (Ten mám mimochodem sice psaný region 1, ale není kódovaný, takže jde přehrávat na všech evropských přehrávačích)

Re: jednotlivé řady nebo box?

Ne, počítejte prostě JEN ten balík, který zde můžete vyhrát. Když v soutěži můžete vyhrát balík s jednou řadou, počítejte tu jednu řadu. Heroes můžete vyhrát balík se dvěma řadami, počítejte ten balík.

‚nejnižší cena‘ je myšlena jen co se týče toho jednoho seriálu, který není v britské distribuci, který se dováží z USA. Jinak prostě berete oficiální cenu, za kterou DVD prodává Amazon.co.uk.

Snad už je to jasné.

:-D :-D :-D

hlavne ze sme vsetci chapavy :-D … teraz uz len bud vsetkych vyradit zo sutaze alebo vymazat celu diskusiu :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 15 lety
:-D :-D :-D

hlavne ze sme vsetci chapavy :-D … teraz uz len bud vsetkych vyradit zo sutaze alebo vymazat celu diskusiu :-D :-D

Re: :-D :-D :-D

V dalších otázkách už tak radit nebudu. Buď si to pořádně přečtete, nebo bude špatně zodpovězená otázka. Ale je to první otázka, tak jsem hodnej.

Tak teda první otázka mi dala pořádně zabrat! :-) teď jen abych po tom všem počítání měla ten výsledek aspoň dobře :-D

Re:

Viz diskuse výše.

Doufám, že jsem to pochopila dobře :oops:

1. OTÁZKA?

Jaká je, prosím vás, ta první otázka? Nestihla jsem ji a teď tam jsou jen otazníky… kde si mám zjistit její znění??

Že já se nezeptala, nemusela jsem se ráno tak trápit, právě ta zkratka mi dala dost přemýšlení, abych otázku správně pochopila. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.