Help for English

Velká seriálová soutěž 2009

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2009

 

neni to treba chytak, jako ze to neni v zadne znelce? :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

neni to treba chytak, jako ze to neni v zadne znelce? :-D

Re:

Není. :-)

taky mi to vychází na dvě možnosti :-(

ja to porad nemam, to snad neni mozny! Mam dneska vic casu nez kdykoliv jindy a stejne to nestaci :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

ja to porad nemam, to snad neni mozny! Mam dneska vic casu nez kdykoliv jindy a stejne to nestaci :?

Re:

No, třeba pak na to přijdete vylučovací metodou. Bude celkem deset znělek, v poslední den soutěže vám tedy zbudou dva seriály. Pak už se snad trefíte. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

No, třeba pak na to přijdete vylučovací metodou. Bude celkem deset znělek, v poslední den soutěže vám tedy zbudou dva seriály. Pak už se snad trefíte. :-)

Re: Re:

To jsem si taky spočítala :-) , ale nebyla jsem si jistá, jestli se třeba znělky nebudou opakovat…
Jinak moc gratuluji ke schopnosti zabavit dospělé lidi na celý den! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

Re: Re:

To jsem si taky spočítala :-) , ale nebyla jsem si jistá, jestli se třeba znělky nebudou opakovat…
Jinak moc gratuluji ke schopnosti zabavit dospělé lidi na celý den! :-)

Re: Re: Re:

Taky dobrý nápad… mohly by se opakovat. :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Nilkola
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Taky dobrý nápad… mohly by se opakovat. :-D

Re: Re: Re: Re:

Takze to znamena ze od ted se mohou opakovat?:-O

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: Re: Re:

Taky dobrý nápad… mohly by se opakovat. :-D

Re: Re: Re: Re:

Mohou ale nebudou. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

ja to porad nemam, to snad neni mozny! Mam dneska vic casu nez kdykoliv jindy a stejne to nestaci :?

Re:

Tak to je asi vidět ta správná závislost. Já jsem na to potřebovala jen 3 poslechy.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od funny-filing vložený před 15 lety

Re:

Tak to je asi vidět ta správná závislost. Já jsem na to potřebovala jen 3 poslechy.

Re: Re:

ja jsem taky „zavisla“, ale ty serialy v teto soutezi bohuzel zrovna nejsou…

Chapu spravne, ze tu druhou „tabulku“ mame udelat podle toho, ktere serialy bychom chteli vyhrat? Nebo podle obliby? U me by se to odlisovalo…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vista vložený před 15 lety

Chapu spravne, ze tu druhou „tabulku“ mame udelat podle toho, ktere serialy bychom chteli vyhrat? Nebo podle obliby? U me by se to odlisovalo…

Re:

omlouvam se, problem vyresen, spatne jsem si precetla otazku…

To jsem tedy vedle.

Tak jsem úspěšně (snad) vyhledala zatím všechny otázky, moc mne to baví, ale dnes teda koukám, na tu otázku bych asi potřebovala „translator“ :-D , teda nevím, jestli to chápu dobře, ale je to hrůza. Leda že by se to po mně chtělo úplně jinak. :o Naštěstí je tu limit 15 správných z 20, tak snad to nějak zvládnu. Všem přeji úspěšné vyhledávání – i těch mrňavoučkých znělek. :-D

Chtěla jsem se zeptat – dají se ty znělky stahovat? Zkoušel jste to někdo? Protože když někdy spěchám, nemám třeba tolik času na poslechnutí a ráda bych si je poslechla pozorněji později.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.