Help for English

Velká seriálová soutěž 2009

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2009

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jaci vložený před 15 lety

Re: Q. 16

Další vteřinovka :-) tak skutečně netuším, kolik těch znělek zbude na tu vylučovací metodu :D

Re: Re: Q. 16

Mě už se minulá znělka nelíbila… :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví iva
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucka.H vložený před 15 lety

Q. 16

tedy ta dnešní znělka je snad nejhorší ze všech.. :shock:

Re: Q. 16

naopak, dneska úplně v pohodě – pomocí vylučovací metody dokonce napoprvé… to byly horší

Odkaz na příspěvek Příspěvek od iva vložený před 15 lety

Re: Q. 16

naopak, dneska úplně v pohodě – pomocí vylučovací metody dokonce napoprvé… to byly horší

Re: Re: Q. 16

tak to já jí dneska slyším snad po šedesátý a pořád mi i vylučovací metodou na to pasují seriály 2 :)

To já to dneska měla hned na první pokus…můj oblíbený seriál:-)

pry aby nebylo tak jednuduchy si nakonec tipnout tu pondelni:-D

ale na prvni pokus dneska :-), i kdyz serial neznam

Tak to já mám v tom pěkný zmatek.Bylo to, nebylo je to ono nebo je to jiná znělka? Průvih je v tom že si to nemůžete zpětně zkontrolovat,ale jak je mým zvykem, nevzdáávm. Obdivuji hrdiny, kteří poslali odpovědi již po patřnácté otíézce. Já sešs otázkami stále peru.

Wow, this competition gets better and better (if it is still possible…) :-)

:-D

s marka sa stava mikulas :-P

otázky jsou čí dál těžší, jestli tuto přeložím a pochopím ji, tak si budu hodně fandit, ( A ukázky čím dál kratší).Ještě jsem to zvládala, ale po dnešku? Asi to vzdám. Je to opravdu náročná soutěž pro pokročilé,a to já nejsem. byebye. :oops:
Nevadí budou další soutěže. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

otázky jsou čí dál těžší, jestli tuto přeložím a pochopím ji, tak si budu hodně fandit, ( A ukázky čím dál kratší).Ještě jsem to zvládala, ale po dnešku? Asi to vzdám. Je to opravdu náročná soutěž pro pokročilé,a to já nejsem. byebye. :oops:
Nevadí budou další soutěže. :-)

Re:

don't be a quitter. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 15 lety

otázky jsou čí dál těžší, jestli tuto přeložím a pochopím ji, tak si budu hodně fandit, ( A ukázky čím dál kratší).Ještě jsem to zvládala, ale po dnešku? Asi to vzdám. Je to opravdu náročná soutěž pro pokročilé,a to já nejsem. byebye. :oops:
Nevadí budou další soutěže. :-)

Re:

To by byla přeci škoda vzdát to před koncem, navíc pět otázek můžete mít špatně. Tak nezoufejte a nevzdávejte to!

Je to zatím super…zabírá to sice dost času,naštěstí mám výbornou pomocnici.Doufám,že něco vyhrajem 8-)

V tuto chvíli nepřeju vítězi soutěže první místo, protože existuje 720 kombinací seriálů (počítáme už jen 10 seriálů), které si může vybrat :-D

Je to opravdu super soutěž,tak jako celý web Help For English,jen vám nezávidím kontrolu všech došlých odpovědí,která vás brzo čeká…to musí být fakt mravenčí práce!!! :-) :-) :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.