Help for English

Velká seriálová soutěž 2009

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2009

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od danae13 vložený před 15 lety

Je to opravdu super soutěž,tak jako celý web Help For English,jen vám nezávidím kontrolu všech došlých odpovědí,která vás brzo čeká…to musí být fakt mravenčí práce!!! :-) :-) :-)

Re:

Kontrolovat se asi budou jenom ty vylosované odpovědi takže by to neměl být takový problém…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od XTCH vložený před 15 lety

Re:

Kontrolovat se asi budou jenom ty vylosované odpovědi takže by to neměl být takový problém…

Re: Re:

Kontroluju toho vždycky víc, abych příp. odhalil případné podvodníky (bohužel se tu a tam najdou). Letos budu navíc kontrolovat ten odhad v té jedné otázce. :-)

Ach joo!Já mám teda dneska vážně blbej den! :-( Všechny otázky si ukládám do emailu a dneska když jsem si tu dnešní chtěla uložit, najednou se email zbláznil a všechny otázky jsou fuč!! :-(
Takže přeju Vám ostatním hodně štěstí!

Už se moc těším …
ale určitě mi nebude přát štěstí :-( Ještě jsem nic nevyhrála, tak moooožná…

Ty znelky jsou nevyzpytatelny…dou­fam, ze jsem nekde neudelala chybu a nevezu se od zacatku…

uz sa tesim na vysledky…je to skvela sutaz a urcite sa zapojim aj do dalsich…dakujem pekne za tento web :-)

Re:

Neopakuje. Jsem si tím naprosto jistý. :-)

Re:

Tak to jsme dvě, kterým ty znělky nevychází :-(

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Bajuus vložený před 15 lety

Re:

Tak to jsme dvě, kterým ty znělky nevychází :-(

Re: Re:

Já jsem na tom stejně. Mezi třemi seriály, co mi zbyly, mi žádný na tuto znělku nesedí.

Budou se odpovědi odesílat zítra nebo pozítří? Nebudu totiž zítra doma, tak jen abych věděla, jestli si to budu muset nějak zařídit,abych to odeslala odjinud..

19th question

Dneska tedy pěkná fuška !
Nestíhám,tak jsem to řešila ve spěchu…nic moc výsledky :oops:

Re:

Jupí už to zase funguje!!:-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 15 lety

Budou se odpovědi odesílat zítra nebo pozítří? Nebudu totiž zítra doma, tak jen abych věděla, jestli si to budu muset nějak zařídit,abych to odeslala odjinud..

Re:

Odpovědi už můžete několik dní odesílat. Klidně hned teď. Deadline je zítra o půlnoci.

A máme tu čekání na poslední otázku… :-D :-D :-D

No tak abych nebyla ten quitter, tak jsem se do toho znovu pustila, také se nechci připravit o napětí při pročítání správných odpovědí. Ale teda, chudášci moje mozkové závity, s dnešní otázkou, no to bude ostuda, a vůbec, ty znělky :shock: :-D :-D Ale odpovědi pošlu až zítra, jsem zvědavá, jestli se s tou poslední znělkou trefíte do jedné z těch, co mi zbyly :-D Tak se hezky snažte a my se budeme těšit na slavností fanfáry.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.