Help for English

Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

 

Re: Re: Re: Re: možnost dvojí účasti

Ahá,děkuju. Zaskočilo mě totiž,že Bridge odebírám,ale o soutěži nevím…;o)

odpovědi

V jakém jazyce jsou přijímany odpovědi? I v češtině?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od S.váťa vložený před 15 lety

odpovědi

V jakém jazyce jsou přijímany odpovědi? I v češtině?

Re: odpovědi

Ano, vše je v češtině.

chtěla bych se zeptat jak to (v případě výhry)bude probíhat.Myslím zda tam bude nějaký Čech, který nás uvede do kurzu atd. anebo nám prostě dají výhru a starej se! Mockrát děkuji za odpověď :-)

Dotaz

Chci se pls zeptat…vím,že nelze soutěžit víckrát z jedné adresy,ale může na férovku soutěžit víc osob z jedné rodiny?? Jsme doma dva,co chceme soutěžit a ještě dcera studuje v Brně…můžem všichni zkusit štěstí??? :shock:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hooxx vložený před 15 lety

chtěla bych se zeptat jak to (v případě výhry)bude probíhat.Myslím zda tam bude nějaký Čech, který nás uvede do kurzu atd. anebo nám prostě dají výhru a starej se! Mockrát děkuji za odpověď :-)

Re:

Určitě o Vás bude dobře postaráno. Podrobnosti o kurzu apod. neznám. V případě výhry Vás určitě z Cambridge University Press se vším seznámí podrobně.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Evča vložený před 15 lety

Dotaz

Chci se pls zeptat…vím,že nelze soutěžit víckrát z jedné adresy,ale může na férovku soutěžit víc osob z jedné rodiny?? Jsme doma dva,co chceme soutěžit a ještě dcera studuje v Brně…můžem všichni zkusit štěstí??? :shock:

Re: Dotaz

Ano, můžete. Každý pochopitelně musí úkoly vyplňovat sám.

zítra mám narozeniny…to by byl hezký dárek :-D

??

A na odpovědi pak máme odpovídat anglicky nebo česky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Annielle vložený před 15 lety

??

A na odpovědi pak máme odpovídat anglicky nebo česky?

Re: ??

Česky. Jak je v textu napsáno, soutěžící nemusí umět anglicky.

dotaz

první otázku jsem nestihla ale druhá už byla OK :-D

To by byl krásnej dárek :) dvoutýdenní pobyt v UK :) Mám dotaz, vadí, že jsem nestihl první dvě otázky? A odpovědi chcete česky a nebo anglicky?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od wsadf vložený před 15 lety

To by byl krásnej dárek :) dvoutýdenní pobyt v UK :) Mám dotaz, vadí, že jsem nestihl první dvě otázky? A odpovědi chcete česky a nebo anglicky?

Re:

Už je to tu několikrát napsané :-).

Príma soutěž, díky za ni!

Po prvních zveřejněných otázkách se ptám: Komu je soutěž určena? Žákům prvního stupně základních škol? Neměla by ta soutěž trochu pomoci soutěžícím získávat aktuální a zajímavé informace o UK?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.