Help for English

Christmas Top Ten

Komentáře k článku: Christmas Top Ten

 

gratuluji výhercům ;-) měli jste štěstí

:-)

tak jsem zase neměla štěstí, aspoň jsme si ale s dětmi udělali hezké odpoledne, poslouchali jsme všechny ty krásné písničky :-)

:-) taky gratuluju, milý dáreček k vánocům
ale divím se, že se to finále dostaly jenom dva moje tipy :-( :-)

Lucii

Mě to taky překvapilo, nečekala jsem, že to vyhraje např. taková klasika jako Silent night či Jingle bells…ale hezké písničky to jsou :-D

zajímavé

jediné písně, které jsem dala do top 5 jsou ty dvě poslední :-P holt mám asi jiný vkus a klasika už je pro mě ohraná

Super písnička je What child is this… :)

Gratuluju výhercům.
… Já tu mám všech svých pět koní :-) to potěší moje děti, protože mi pomáhali s výběrem.

Tak můj favorit je na 9. místě, druhý favorit na místě druhém.

Výhercům gratulace a všem klidné Vánoce.

Já bych tři první nechala asi v top ale přesunula bych je na konec, a na které se nedostalo, ty bych posunula i před ně. No ale každý má jiný vkus a asi se nedívá na ty písničky,které tu byly před tím. Každopádně je to fajn, že ty moje bodují.

Stejně nejkrásnější písnička je č. 9

ˇO běda

a kde je moje O Come, O come Emmanuel? :-D Málo prostoru pro nádherné písně na HFE.

Re:

Díky moc za gratulaci!!!Je to milý dárek k Vánocům a udělalo mi to velkou radost
Přeji všem uživatelům HFE krásné a pohodové Vánoce!
Marta

Re: písnička č.9

Taky se mi moc líbí.Je druhý svátek,vařím a poslouchám a je mi moc fajn.Dobré písničky dokáží udělat radost kdykoli.

christmas vacation

moje oblibena je krome vyse uvedenych napr. christmas vacation z legendarniho filmu national lampoon's christmas vacation z roku 1989, hlavni role Chevy Chase a Beverly deAngelo

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.