Help for English

Veselé Vánoce!

Komentáře k článku: Veselé Vánoce!

 

Také vám všem přeju veselé Vánoce a šťastný Nový rok! :-)

help!

Prajem všetým ešte krásny zvyšok Vianoc!! No píšem tu hlavne kvôli jednej veci, potrebujem pomôcť. vedel by mi niekto poradiť ako mám preložiť výraz „TERRIBLE BLOW“ ???? VEľmi mi pomôžete, ďakujem!!!!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mia2088 vložený před 15 lety

help!

Prajem všetým ešte krásny zvyšok Vianoc!! No píšem tu hlavne kvôli jednej veci, potrebujem pomôcť. vedel by mi niekto poradiť ako mám preložiť výraz „TERRIBLE BLOW“ ???? VEľmi mi pomôžete, ďakujem!!!!!!

Re: help!

strašná rána (jako úder)
Na podobné dotazy je tu diskusní fórum.

Krásné Vánoce

všem a hlavně klid a pohodu tvůrcům těchto stránek.

Přání

Do nového roku mnoho zdaru v práci, osobním životě a mnoho sil k bezvadné práci, kterou tu pro nás tak nezjištně děláte. **** Happy New Year.

Jak poděkovat,když slova díků nestačí k vyjádření toho,co mám na jazyku.Vaše stránky prostě potřebuji k životu,i když jsem /zatím/ elementary.Přeji Vám všem do Nového roku zdraví,štěstí,ús­pěchy a hlavně hodně sil k vaší perfektní a jistě vyčerpávající prá­ci.

Přeju pěkné svátky všem angličtinářům :-)
:-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.