Help for English

Daily English Crumbs: Nová rubrika pro naše čtenáře

Komentáře k článku: Daily English Crumbs: Nová rubrika pro naše čtenáře

 

Paráda

Tak to zní opravdu zajímavě. Zdá se, že budeme mít o jeden důvod víc, proč denně navštěvovat HFE web. :)

jupí

už se moc těším, je pro mě důležité mít kontakt s angličtinou každý den a ne vždy se mi daří najít vhodné podklady pro studium

Super nápad.Už se moc těšim. :-D

Rok plný překvapení

:shock: tak to je zase překvapení. Takže už tu budeme mít tři skvělé pravidelné autory článků. Každodenní aktivity – to je super – hlavně pro mne samouka. Jsem moc zvědavá a hlavně držím palce, ať se daří, nápady se hrnou, ať nám vydržíte a máte radost z ohlasů. Za sebe moc děkuji. (To se od HFE už vůbec neodlepím.). :-D

Skvělý nápad, moc se těším. Děkuju.

už se těším

už se moc těším :-)

Super

Zní to moc hezky, už se těším. :)

I já moc děkuji :-) Doufám, že si tímto vrátím do AJ pravidelnost :-D

Looks good :)

Moc se těším, po něčem takovém už dlouhou dobu toužím. Díky

Parádní nápad,každý den se mám na co těšit :-D

Díky

Skvělý nápad! Máte i mou poklonu.
V dnešní době opravdu málo lidí se takhle „rozdává“…
Díky za tu energii a motivaci :-)

díky za ohlasy

Já děkuji za ohlasy. Koukám, že jsem si vás pěkně natěšil, tak doufám, že vás nezklamu 8-) budu rád za reakce i pod jednotlivé články, protože na zpětné vazbě stojí jednak moje motivace a hlavně směr projektu jako takového (budu vědět, co vás nejvíce baví a nejvíce vám přináší. Pokud byste se někdo chtěl zapojit aktivně, budu jen rád. Nemusí jít o psaní článků, ale rád bych zařadit například také krátké komiksy, a ty je třeba nakreslit (což neumím :-D

Bezva, taky se moc těším..

Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.