Help for English

Daily English Crumbs (Beginners): Winter in a London Park

Komentáře k článku: Daily English Crumbs (Beginners): Winter in a London Park

 

První drobečky

Tak hlásím, že první „drobeček“ splněn :-)S tou fotografií to byl dobrý nápad, popis fotky se vyžaduje i u některých zkoušek. Ovšem střechýl jsem neznala…musela jsem si ho najít na internetu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 15 lety

První drobečky

Tak hlásím, že první „drobeček“ splněn :-)S tou fotografií to byl dobrý nápad, popis fotky se vyžaduje i u některých zkoušek. Ovšem střechýl jsem neznala…musela jsem si ho najít na internetu.

Re: První drobečky

To je fajn, že obrázek potěšil. Bude jich časem více. Na střechýl se stačilo podívat najetím na žárovčičku :)

tiež som sa tešil a veľmi ma to potešilo len tak dalej

…skvělé, pokusím se využít se studenty…

BRAVO, povedlo se vám to!Zase jsem si oprášila a naučila nová slovíčka. K tomu jsem si přidala i další otázky např. What do you wear in winter? Těším se na další. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od maca1 vložený před 15 lety

BRAVO, povedlo se vám to!Zase jsem si oprášila a naučila nová slovíčka. K tomu jsem si přidala i další otázky např. What do you wear in winter? Těším se na další. :-)

Re:

Výborný nápad. Mohu Vaši otázku přidat do článku? Případně, nějaké další tipy? Jinak, zítra vyjde stejný obrázek pro středně pokročilé, ale zase s jinými otázkami a úkoly, pozítří pro pokročilé, také s jinou sadou úkolů a otázek. Třeba si někteří z vás najdou inspiraci i tam.

Moc prima, jen tak dál :-) Děkujeme

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 15 lety

Re:

Výborný nápad. Mohu Vaši otázku přidat do článku? Případně, nějaké další tipy? Jinak, zítra vyjde stejný obrázek pro středně pokročilé, ale zase s jinými otázkami a úkoly, pozítří pro pokročilé, také s jinou sadou úkolů a otázek. Třeba si někteří z vás najdou inspiraci i tam.

Re: Re:

Můžu se zeptat? budou všechny drobky v čj nebo pro pokročilé budou kompletně v EN? Bylo by to asi lepší :) Dík, jinak dobrý začátek, hezká fotka :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lamanai2 vložený před 15 lety

Re:

Výborný nápad. Mohu Vaši otázku přidat do článku? Případně, nějaké další tipy? Jinak, zítra vyjde stejný obrázek pro středně pokročilé, ale zase s jinými otázkami a úkoly, pozítří pro pokročilé, také s jinou sadou úkolů a otázek. Třeba si někteří z vás najdou inspiraci i tam.

Re: Re:

Otázku tam můžete určitě přidat. Další jsem měla: Kdy zima začíná a končí (vyjmenovat měsíce).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 15 lety

Re: Re:

Můžu se zeptat? budou všechny drobky v čj nebo pro pokročilé budou kompletně v EN? Bylo by to asi lepší :) Dík, jinak dobrý začátek, hezká fotka :)

Re: Re: Re:

Bude to vždy podle situace, ale jinak v podstatě ano: u pokročilejších se snažím uvádět maximální procento textu v EN. U začátečníků to bude porůznu, jednodušší instrukce budou občas taky v EN.

Very nice, thanks

Odkaz na příspěvek Příspěvek od maca1 vložený před 15 lety

Re: Re:

Otázku tam můžete určitě přidat. Další jsem měla: Kdy zima začíná a končí (vyjmenovat měsíce).

Re: Re: Re:

Větu jsem přidal, děkuji za studenty i za sebe; měsíce využijeme třeba jindy :)

První dojem,

začínám od začátku a je tu foto a otázky a na ty odpovídám snow, umbrela,.walk.cold and fence.
Bude to pro mne zábavné. Jdu pokračovat. :-D

Všechno jsem si prošla spolu s vnukem,moc jsme si to užili.Lákala jsem ho na dobrou zábavu a opravdu se mu to líbilo.Navzájem jsme se učili další věty a slovíčka.Je to velká inspirace a oba se těšíme na další.

Prima! A gdo ste Valaši, střechýl znáte! :-))

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.