Help for English

Soutěž o seriál THE BEAST na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál THE BEAST na DVD

 

Re: bezva

Tak to je jasne pustte manzelovi televizi a pockejte 5 minut, no nekdy budete muset vydrzet 10 minut :-).

Tak první mám za sebou

Tak první už mám a těším se na zítra :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od morbid vložený před 15 lety

Tak první mám za sebou

Tak první už mám a těším se na zítra :-)

Re: Tak první mám za sebou

Zítra bude ještě tato, potom až se budou otázky měnit každý den.

otázka 1

no jo, to je ale pěkná zlomyslnost tahle otázka, já totiž nikdy nevím, jak se to správně vyslovuje, teď abych to někde konečně našla… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 15 lety

otázka 1

no jo, to je ale pěkná zlomyslnost tahle otázka, já totiž nikdy nevím, jak se to správně vyslovuje, teď abych to někde konečně našla… :-)

Re: otázka 1

Jojo, přesně tak. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re: otázka 1

Jojo, přesně tak. :-)

Re: Re: otázka 1

A Marku, prosím Vás, soutěžím poprvé. Jak na tu výslovnost? Má se zapsat pomocí fonetické abexedz nebo nahrát jako audiosoubor?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hubm vložený před 15 lety

Re: Re: otázka 1

A Marku, prosím Vás, soutěžím poprvé. Jak na tu výslovnost? Má se zapsat pomocí fonetické abexedz nebo nahrát jako audiosoubor?

Re: Re: Re: otázka 1

Napsat foneticky.

První otázka – brnkačka, hlavně, že tu nebude žádný havran, o ptáčcích toho vím už dost. :-D

7th

muzu poprosit o napovedu k dnesni otazce. pokusil jsem se precist recenzi distributora, prolitnul jsem anglickou wikipedii a csfd.cz a nikde jsem se „to“ (abych neporusoval pravidla) nedozvedel :(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek vložený před 14 lety

7th

muzu poprosit o napovedu k dnesni otazce. pokusil jsem se precist recenzi distributora, prolitnul jsem anglickou wikipedii a csfd.cz a nikde jsem se „to“ (abych neporusoval pravidla) nedozvedel :(

Re: 7th

No, já to třeba zkusil tipnout podle té wikipedie :). Stačí 9 z 10 otázek správně, takže pokud se neobjeví nějaká další těžká otázka, tak by to i tak stačilo ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Thomm vložený před 14 lety

Re: 7th

No, já to třeba zkusil tipnout podle té wikipedie :). Stačí 9 z 10 otázek správně, takže pokud se neobjeví nějaká další těžká otázka, tak by to i tak stačilo ;)

Re: 7th

diky,
projel jsem jeste jednou wikipedii a nejake zduvodneni vymyslel.

jeste jednou diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek vložený před 14 lety

Re: 7th

diky,
projel jsem jeste jednou wikipedii a nejake zduvodneni vymyslel.

jeste jednou diky

Re: Re: 7th

A jeje, to jsem vámto zavařil… no, budu v hodnocení této otázky hodně tolerantní.

Pochvala

Pěkná soutěž, otázky byly vcelku jednoduché, těším se na další … :-)

Tak posláno, ale mně některé otázky daly dobře zabrat, jinak ano, některé byly přímo parádní. Ztvrdla jsem opět asi dvě hodiny na youtube.
Byl to krásný chlap.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.