Help for English

Soutěž: Tričko Help for English

Komentáře k článku: Soutěž: Tričko Help for English

 

a nemáte už rozmyšlenou barvu, jakou by ta trička měla mít? jako soutěžící můžeme vymýšlet tričko se vším všudy-barva + ten motiv? nebo budete posuzovat jen ten návrh bez barvy? já jen aby se to k sobě pak hodilo…myslím, že černá by byla nejuniverzálnější… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 15 lety

a nemáte už rozmyšlenou barvu, jakou by ta trička měla mít? jako soutěžící můžeme vymýšlet tričko se vším všudy-barva + ten motiv? nebo budete posuzovat jen ten návrh bez barvy? já jen aby se to k sobě pak hodilo…myslím, že černá by byla nejuniverzálnější… :-)

Re:

Pokud vím, tričko si budeme moci vybrat v jakékoliv barvě. Takže určitě navrhujte i s barvami.

Re:

:D

Zkusím štěstí a také se ráda podívám na ostatní návrhy. Určitě si jedno koupím a doufám, že tím podpořím tyto skvělé stránky a jejich tvůrce.
Hodně štěstí a nápadů…

:-)

uz je zname kedy bude vyhodnotenie navrhov? … budu k zhliadnutiu? :-)

platí ta uzávěrka do půlnoci?? nebo už jsem to prošvihla? :shock:

úspěšně odesláno na poslední chvíli 8-) už se těším jak to dopadne

trikot

tak doufam ze to dneska jeste stihnu poslat

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

platí ta uzávěrka do půlnoci?? nebo už jsem to prošvihla? :shock:

Re:

Ano, do půlnoci.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 14 lety
:-)

uz je zname kedy bude vyhodnotenie navrhov? … budu k zhliadnutiu? :-)

Re: :-)

Ty nejlepší určitě dáme na web k nahlédnutí a vyjádření čtenářů. Od příštího týdne budeme vybírat ale termín raději říkat nebudu, on by se nám asi nepodařil dodržet.

sraz

Myslíte, že byste nám na srazu představil trička HFE? A hlavně takovéto logo, které by se dalo tisknout i na propisky, zapalovače, vlaječkay jiné upomínkové předměty?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

sraz

Myslíte, že byste nám na srazu představil trička HFE? A hlavně takovéto logo, které by se dalo tisknout i na propisky, zapalovače, vlaječkay jiné upomínkové předměty?

Re: sraz

Doufám, že tou dobou už budou trička hotová. :-) Určitě by to byl dobrý bonus pro každého účastníka srazu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: sraz

Doufám, že tou dobou už budou trička hotová. :-) Určitě by to byl dobrý bonus pro každého účastníka srazu.

Re: Re: sraz

Můžu se zeptat kdy a kde plánujete sraz HFE? To bylo super… díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Boston vložený před 14 lety

Re: Re: sraz

Můžu se zeptat kdy a kde plánujete sraz HFE? To bylo super… díky

Re: Re: Re: sraz

chtěl jsem říct: To by bylo super :) na ten předešlý jsem totiž bohužel nedorazil…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.