Help for English

Vyhodnocení soutěže s jazykolamy

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže s jazykolamy

 

to je sranda… :-D

řekl bych že woodchuck byl nejoblíbenější…

Gratuluji k výhře :) Já jsem si to vážně docela užila :) A klobouk dolů před těmi, kdo zvládli ty dlouhé a extra krkolomné jazykolamy :)

To jsem se nasmála. :-) Dobrá práce!

panejo

teda zvládli jste to parádně, já vás obdivuji. A mám jednu prosbu na Marka – přidejte nám sem sviště ve Vašem podání, prosím, prosím. Šlo by to?

I just lauged my head off :--D

Já přidám pár jazykolamů, které jsem kdysi kdesi našla :

Double bubble gum bubbles double.
Which wristwatches are Swiss wristwatches?
She sees cheese.
Greek grapes.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

panejo

teda zvládli jste to parádně, já vás obdivuji. A mám jednu prosbu na Marka – přidejte nám sem sviště ve Vašem podání, prosím, prosím. Šlo by to?

Re: panejo

To bohužel nepůjde. Už to nestihnu do termínu. :-)

Kde je vítěz?

Já nevím, jestli jsem slepý, ale taky za tou dvojtečkou nevidíte žádné číslo? :-D

Jakožte se mi tam ta žárovka ukázala až po tom, co jsem poslal příspěvek… :-D A navíc mám ten žlutý obdélník hozený až hodně vpravo, že to ani nemůžu přečíst… :-D To bude asi Google Chromem, zkusil jsem to potom v Exploreru a to jde v pořádku… :-)

Fakt super soutěž :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

I just lauged my head off :--D

Re:

THUD! :D

nooo asi nejvtipnější soutěž, co tu byla! :-D :-D :-D prostě bomba!! zajímavé slyšet různé hlasy, výslovnosti a jazykolamy :-)

Sakra. A já jsi této soutěže nevšiml. To mě mrzíííí…
:-(

Fakt dobrý nápad!
:-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.