Help for English

Nejlepe vložené penize?

 

Zdravím, dostal jsem teď možnost od zahraničního zamětnavatele dostat častku 800 eur cca 21 tis. na výuku angličtiny.Poradte mi, jak je vhodně využit.Zkušenost cca zakl. Děkuji

Za ty love asi soukromého učitele a nějaké knihy (viz sekce recenze) ale dal jste málo informací:
1) moc jsem nepochopil „Zkušenost cca zakl.“.
2) Koukněte na článek
http://www.helpforenglish.cz/…itejsi-.html
a rozhodněte které „prkénko“ potřebujete nejvíc zlepšit.

Jen pro upřesnění, zákl. zkušenost je asi taková, že docela rozumin i něco napíšu,ale je to slabší.

A ta částka je jednorázová nebo třeba na rok a pak zase na rok?
Je otázka, jestli si platit soukr.učitele, což je ideální, ale ‚jeden na jednoho‘ je docela drahý. Lepší je třeba menší skupinka. Vyjde do podstatně levněji, ale pak je zas třeba vybrat dobrého lektora…
No a další možnost je vycestovat na kurz, ale to by tak byla na 14 dnů za tu cenu. Myslím vycestovat do jazykovky v UK.
U někoho to může být skvělé ‚nakopnutí‘, pokud bude makat dál, ale často se lidi vrátí, a pak s tím nic moc nedělají a to ‚nakopnutí‘ je pak nanic…

Pravě, že nejhorší je to, že to musím vybrat tento rok bezpodmínečně.Co bude příští rok, nevím.A právě se rozhoduji,jak je vložit tak, aby to k něčemu bylo.A s časem je to problematické,takže spíše tu(ČR).A teď raďte, prosím. :o(

Potřebujete inteligentní milou slečnu, která se Vám bude ve vší počestnosti věnovat a patřičně Vás vmanipulovávat do učení se angličtiny.Osobu, která má dostatek zkušeností, ale na druhou stranu ještě k tomu čas se přizpůsobit Vašim časovým možnostem. Jinak ale peníze neřeší vše, nejdůležitější je Vaše odhodlání tu „zkušenost cca základní“ změnit. Alespoň na středně pokročilou. Hodně štěstí! K.

Takže vyjet na dva týdny by asi kvůli práci nešlo.
Pak tedy nějaký intenzivnější kurz.
Pokud by to bylo one-to-one, tak to by bylo tak jednou týdně po dobu jednoho roku.
Ty peníze dal šéf jen vám, nebo i ostatním?
Nedala by se u vás udělat skupina třeba 3 lidí podobných znalostí, která by měla hodinu 2× týdně? (myslím 2×90min)
Pak samozřejmě příprava doma. Určitě kvalitní slovník, některé učebnice (viz recenze, jak bylo psáno výše) no a HFE :-)

Tu částku dostanu bohužel jen ja a právě musím to vynaložit na tuto aktivitu a prostě přinest fakturu,kterou mi proplatí.Takže potřeboval bych nějaké konkrétní informace, kam zajít.Samožrejmě počítám s tím,že nejvěší práci udělam doma sám, ale potřebuji jen radu, jak a kam kráčet.Děkuji za všechny odpovědi a samozřejmě Romanovi :-)

Tu částku dostanu bohužel jen ja a právě musím to vynaložit na tuto aktivitu a prostě přinest fakturu,kterou mi proplatí.Takže potřeboval bych nějaké konkrétní informace, kam zajít.Samožrejmě počítám s tím,že nejvěší práci udělam doma sám, ale potřebuji jen radu, jak a kam kráčet.Děkuji za všechny odpovědi a samozřejmě Romanovi :-)

Hm, a vy sám se chcete angličtinu učit a naučit, nebo je to hlavně otázka toho, že to chtějí ve firmě?
Pokud je to ta druhá možnost, tak to je zlé…
Konkrétní informace kam zajít vám asi nikdo nedá. Tedy ani nevím, odkud jste, ale je dobré projít si všechny možné jazykové školy ve vašem městě. Myslím jejich internetové stránky, podívat se, co nabízejí. Jaké mají kurzy pro veřejnost a kolik si účtují za individuál.
Popřípadě se poptat, jestli někdo neví o nějakém učiteli na volné noze.
Samozřejmě, že vždy platí rada ČÍM VÍC, TÍM LÍP :-)
Čím častěji budete mít hodinu, tím lépe pro vás.
Dle mého je ideální, jak už jsem psal, 2×90min týdně + samostudium. Ale hlavně musíte chtít sám, jinak jsou to vyhozené peníze. Ale sáhněte si do svědomí, mnoho lidí říká, že určitě chtějí sami, ale pak to ztroskotá na tom, že tomu moc nedají a za 1/2 roku s tím skončí, protože neudělali pokrok, jaký čekali, což bylo dáno tím, že se tomu moc nevěnovali…

Chci to sám.Peníze mohu investovat do jakehokoliv studia, pro které se rozhodnu.Prostě je to forma benefitu a tak chci pro sebe něco udělat a hledám informace.Jsem v okolí Prahy, tam budu hledat i toho, kdo mi předá pár drahocených info.

Tak se tedy určitě poptejte přátel a hledejte i na netu.
A taky si přečtěte sekci TIPY A TRIKY, jsou tam články ‚Jak na to:‘

Přeji hodně úspěchů a radosti ze studia! :-)

Děkuji moc za snahu a za info.

Pokud by měl někdo zkušenost s dobrým lektorem v okolí Prahy,děkuji za info.

Tak takhle ‚těžké‘ rozhodování bych chtěla mít taky :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.