Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH - finále

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH - finále

 

jjj, i já mám svého favoritaa – jednoho! tak uvidíme :-)

Re: Super

Nápad s oranžovou je výborný, také bych volila 6., která by byla vhodná i pro starší a určitě bych se v tomto tričku cítila dobře. Zárověň bych byla pro další alternativy podkladové barvy, (černá, tmavě modrá – ta by s tou oranžovou báječně ladila, bílá).Můj favorit je bezkonkurenčně 6. už kvůli nápisu, který obsahuje Markovo krédo a to jsem si i já vzala za vlastní.:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Re: Super

Nápad s oranžovou je výborný, také bych volila 6., která by byla vhodná i pro starší a určitě bych se v tomto tričku cítila dobře. Zárověň bych byla pro další alternativy podkladové barvy, (černá, tmavě modrá – ta by s tou oranžovou báječně ladila, bílá).Můj favorit je bezkonkurenčně 6. už kvůli nápisu, který obsahuje Markovo krédo a to jsem si i já vzala za vlastní.:)

Re: Re: Super

S tmavě modrou souhlasím :)

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat pana Mgr. Víta, jestli neuvažuje o přehodnocení svého rozhodnutí vybrat pouze jednoho vítěze. Myslím, že mnohem zajímavější by bylo vybrat návrhy aspoň 2, s tím že cenu by mohl vyhrát jen absolutní vítěz. Přece jen tak uspokojíte mnohem větší skupinu lidí. Je plno lidí, kteří nesnesou černou, nebo si jí prostě k těmhle stránkách nedokážou nějak spojit, jiní jí zase naopak preferujou. Prostě si myslím, že jedno bílé a jedno černé triko by tu být mělo, jedno světlé, jedno tmavé.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re: Super

S tmavě modrou souhlasím :)

Re: Re: Re: Super

Mně se u tohoto návrhu líbí i kombinace lemování. Vypadá to jako od profesionálů. Jsem zvědavá, čí to byl návrh.

Ťažké vybrať to naj…

Tak to bude tvrdý oriešok. Sto ľudí – sto chutí.Bolo by zaujímavé vidieť kolekciu všetkých tričiek.

Jinak já bych to dala vytisknout všechno. Procházím si těchto šest návrhů a představuji si, že 1. by nosili IT, 2 by nosili teenageři, 3. by si oblíbili ti trošku ulítlí nebo konzervativci (to se nevylučuje :-) ), 4. by milovali děti, 5. by určitě neodmítly mladé dámy a ta šestka by zbyla pro nás starší a pokročilé, ale také obecně pro všechny. Líbí se mi všechny návrhy. Ještě budu přemšlet, než pošlu svůj tip. Také bych se přimlouvala alespoň pro dva vítěze, v uvozovkách, protože pro mne jsou vítězové všichni.

Re: Super

Auvajs, to by praštilo do očí :) Zkuste si oranžovou na černé na PC :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 14 lety

Re: Super

Auvajs, to by praštilo do očí :) Zkuste si oranžovou na černé na PC :)

Re: Re: Super

Nemusela by to být zrovna oranžová, i s tou žlutou by to bylo pěkný :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Jinak já bych to dala vytisknout všechno. Procházím si těchto šest návrhů a představuji si, že 1. by nosili IT, 2 by nosili teenageři, 3. by si oblíbili ti trošku ulítlí nebo konzervativci (to se nevylučuje :-) ), 4. by milovali děti, 5. by určitě neodmítly mladé dámy a ta šestka by zbyla pro nás starší a pokročilé, ale také obecně pro všechny. Líbí se mi všechny návrhy. Ještě budu přemšlet, než pošlu svůj tip. Také bych se přimlouvala alespoň pro dva vítěze, v uvozovkách, protože pro mne jsou vítězové všichni.

Re:

No, ona to bude investice pár tisíc korun. Začneme tedy jedním a pak uvidíme. Samozřejmě neříkáme, že bude jen jedno a pak už nic.

Nice

Už se nemůžu dočkat těch triček, protože tohle je moc povedená sbírka. Když to tak pozoruju, tak by mě moc zajímalo, jaké byly zbývající návrhy té padesátky – muselo být těžké vybrat jen pár 8-) I LIKE IT!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Boston vložený před 14 lety

Nice

Už se nemůžu dočkat těch triček, protože tohle je moc povedená sbírka. Když to tak pozoruju, tak by mě moc zajímalo, jaké byly zbývající návrhy té padesátky – muselo být těžké vybrat jen pár 8-) I LIKE IT!

Re: Nice

Snadné to nebylo. Finálové kousky nás vybíralo více (já, Roman Svozílek, Petr Hudík).

Byly tu některé, které byly opravdu moc zajímavé, ale těžko realizovatelné. Některé byly legrační a zábavné, ale rozhodli jsme se jít spíš trochu „navážno“.

Bude-li to v mých silách, zveřejním časem i další návrhy.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Immort4l vložený před 14 lety

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat pana Mgr. Víta, jestli neuvažuje o přehodnocení svého rozhodnutí vybrat pouze jednoho vítěze. Myslím, že mnohem zajímavější by bylo vybrat návrhy aspoň 2, s tím že cenu by mohl vyhrát jen absolutní vítěz. Přece jen tak uspokojíte mnohem větší skupinu lidí. Je plno lidí, kteří nesnesou černou, nebo si jí prostě k těmhle stránkách nedokážou nějak spojit, jiní jí zase naopak preferujou. Prostě si myslím, že jedno bílé a jedno černé triko by tu být mělo, jedno světlé, jedno tmavé.

Re:

Viz moje odpověď níže.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Pavla M.
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Immort4l vložený před 14 lety

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat pana Mgr. Víta, jestli neuvažuje o přehodnocení svého rozhodnutí vybrat pouze jednoho vítěze. Myslím, že mnohem zajímavější by bylo vybrat návrhy aspoň 2, s tím že cenu by mohl vyhrát jen absolutní vítěz. Přece jen tak uspokojíte mnohem větší skupinu lidí. Je plno lidí, kteří nesnesou černou, nebo si jí prostě k těmhle stránkách nedokážou nějak spojit, jiní jí zase naopak preferujou. Prostě si myslím, že jedno bílé a jedno černé triko by tu být mělo, jedno světlé, jedno tmavé.

Re: těžké rozhodování

Nejednou se člověk v životě musí rozhodnout a vybrat si z několika možností tu správnou, je to fifty fifty, ale rozhodnout se musí a pravidla změnit nemůže ;-)

barva

Mě osobně se nejvíc líbí ta šestka, ale štve mě, že má černou barvu. Jako barva je to takhle na obrázku fajn, to jo, ale víte jak to chodí s černýma tričkama – s praním docela rychle šednou a ta barva je pak docela ošklivá.

Mě by se líbilo, kdyby to tričko bylo oranžové a to logo bílé, stejně jako je tomu zde na stránkách. Ty barvy si s tím webem totiž spojuji. :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.