Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH - finále

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH - finále

 

Taky se mi líbí všechna trička, budu mít trochu problém s vybíráním. Ale koupím si kterékoliv :-)

Já si myslím, že opravdu stačí jen jeden námět,jeden druh trička.Protože ono nejde o to, jestli je černé nebo bílé, každý má jiný vkus a svůj styl.Jde o to, že tričko HFE je zvláštní a vyjímečné, spojuje všechny příznivce a nadšence angličtiny na tomto webu.Umíte si představit, že jdete po ulici…a najednou potkáte někoho v tričku HFE, no s takovým člověkem se okamžitě dávám do řeči.A tričko si koupím, ať je jakékoliv, právě kvůli té originalitě.

Pořád mám pocit,že trika podobné č.5 měl před nějakou dobou T-mobile.Ale možná je to jen tou kombinací černé a růžové?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 14 lety

barva

Mě osobně se nejvíc líbí ta šestka, ale štve mě, že má černou barvu. Jako barva je to takhle na obrázku fajn, to jo, ale víte jak to chodí s černýma tričkama – s praním docela rychle šednou a ta barva je pak docela ošklivá.

Mě by se líbilo, kdyby to tričko bylo oranžové a to logo bílé, stejně jako je tomu zde na stránkách. Ty barvy si s tím webem totiž spojuji. :)

Re: barva

Pripojuji se k Pildovi cislo 6 v oranzove barve, bile logo a bile lemovani. Me muzete verit ja jsem na bravy expert prave jsme natreli zabardli v dome na tyrkysovou :-D. Nehlede k tomu, ze na cerne je videt desne jakykoliv chlup.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re: barva

Pripojuji se k Pildovi cislo 6 v oranzove barve, bile logo a bile lemovani. Me muzete verit ja jsem na bravy expert prave jsme natreli zabardli v dome na tyrkysovou :-D. Nehlede k tomu, ze na cerne je videt desne jakykoliv chlup.

Re: Re: barva

Ach jo tech preklepu.:(

návrh č. 2

nejlepší…origoš

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 14 lety

Re: Super

Auvajs, to by praštilo do očí :) Zkuste si oranžovou na černé na PC :)

Re: Re: Super

No, já to propagační tričku spíš beru tak, že bychom si ho měli spojit se stránkami. Na těch figuruje oranžová a bílá, takže proto bych raději volila oranžovou místo žluté =)

Dvojka je jasnej vítěz… teď ještě aby vyhrála :D

Moc povedené výtvory. „thumbs up“
Návrh č.2 vypadá na ruční práci – velká poklona :shock: s tím musela být piplačka, moc moc povedené :-) ale možná bych volila něco jednoduššího… ta 6 se mi líbí a souhlasím (jak se píše v komentech výše) že by nebylo vůbec na škodu místo té černé dát oranžovou – podle mě to více vystihuje tenhle amazing web :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re: Re: barva

Ach jo tech preklepu.:(

Re: Re: Re: barva

I já souhlasím, dokud Pilda nepřišel s tím nápadem, asi bych byl pro č.1 – nadpis, oranžový kruh a symbol pomoci – kříž. Jednoduché a výstižné, ovšem šestka je také povedená, a oranžový podklad by byl fajn, už jen kvůli zlatému labradorovi, jehož chlupy by se velmi úspěšně z)na černé zobrazovaly :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 14 lety

Re: Re: Re: barva

I já souhlasím, dokud Pilda nepřišel s tím nápadem, asi bych byl pro č.1 – nadpis, oranžový kruh a symbol pomoci – kříž. Jednoduché a výstižné, ovšem šestka je také povedená, a oranžový podklad by byl fajn, už jen kvůli zlatému labradorovi, jehož chlupy by se velmi úspěšně z)na černé zobrazovaly :D

Re: Re: Re: Re: barva

Re: Re: Re: barva
I já souhlasím, dokud Pilda nepřišel s tím nápadem, asi bych byl pro č.1 – nadpis, oranžový kruh a symbol pomoci – kříž. Jednoduché a výstižné, ovšem šestka je také povedená, a oranžový podklad by byl fajn, už jen kvůli zlatému labradorovi, jehož chlupy by se velmi úspěšně z)na černé zobrazovaly :D
- můj příspěvek

navrh č. 2

je barevný líbí se mi :-D :-) :-D 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 14 lety

Re: Re: Re: barva

I já souhlasím, dokud Pilda nepřišel s tím nápadem, asi bych byl pro č.1 – nadpis, oranžový kruh a symbol pomoci – kříž. Jednoduché a výstižné, ovšem šestka je také povedená, a oranžový podklad by byl fajn, už jen kvůli zlatému labradorovi, jehož chlupy by se velmi úspěšně z)na černé zobrazovaly :D

Re: Re: Re: Re: barva

:-D zlaty labrador me dal zabrat :-D porad jsem ho na tom navrhu hledala ;-), chlupy z kocoura vydaji za chlupy ze ctyr psu, kocour je zrzavy a na tech cernych trikach je to teda katastrofa

6 je pěkná – decentní, ale dobře vypadají vlastně všechny návrhy :-)

Re:

Moje řeč!

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.