Help for English

Jak mám pokračovat?

 

Jsem na úrovni asi Pre-Intermediate asi tak na začátku. Já vůbec nevím co dělat dál. Vy tu máte Marku tolik skvělých článků, že nevím co prvně. Poradíte mi prosím na co se mám hlavně zaměřit, jestli na gramatiku, nebo slovní zásobu. Vím, že je težké to napsat a že nevíte, jaké mám nedostatky, jestli listening, reading…ale jen tak orientačně co bych měl asi tak všechno znát jako pre-intermediate. Potřeboval bych jakoby nějaký přehled…

Jako PRE-INTERMEDIATE byste běl zvládnout zkoušku KET, co takhle pořídit si cvičný KET test, projít si ho, zkontrolovat si ho a potom uvidíte, zda Váš problém je gramatika, slovíčka, čtení, listening apod…

Takže můžu si udělat ten test KET co máte tady na stránkách HFE?

Určitě, to je ofic. test, i když tu myslím chybí nějaké to posaní a samozřejmě SPEAKING.

Speaking si určitě procvičím ve škole. Máme knížky Headway a jak jsou vždycky takový ty delší články, tak se je musíme učit nazpaměť nebo říkat svými slovy. Je to vlastně jakoby příprava na maturitu.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.