Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: otázka

Importovat jiné jazyky v tuto chvíli nejde. Databáze WM je nemá. Vy si z webu stáhnete vlastně jen odkazy na příslušná slova v databázi. Ve WM jsou ale jen slova, která jsem tam napsal já, tedy jen ta anglická. Proto se Vám to importuje jako prázdná lekce.

Musela byste si lekce vytvářet ve WM ručně.

Re: Re: otázka

Tušila jsem to :-) (v latině se ale jako na angličtině pod každým wordlistem objevuje možnost importovat, takže to přímo láká ke stažení)

A to přepínání mezi uživateli? Je to někde možné? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

Re: Re: otázka

Tušila jsem to :-) (v latině se ale jako na angličtině pod každým wordlistem objevuje možnost importovat, takže to přímo láká ke stažení)

A to přepínání mezi uživateli? Je to někde možné? Děkuji

Re: Re: Re: otázka

To nejde, musíte program vypnout a zase zapnout.

Re: Re: Re:

Měl by Vás na něj upozornit WORD MANAGER při aktualizaci.

Je tu možnost slova nepsat, jen si je říct, sebehodnocení, odkliknete si jen špatně, dobře – můžete si zadat rychlé zkoušení nebo každě slovo jen jednou, v nastavení je mnoho možností. Také je můžete procvičovat pomocí her šibenice a křížovka, kde si procvičíte více slovíček, možností a kombinací je hodně. Můžete během zkoušení ty možnosti obměňovat, když vás to moc nebaví tak si zvolíte podle diktátu nebo podle obrázku, nebo hru. Je to super.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Je tu možnost slova nepsat, jen si je říct, sebehodnocení, odkliknete si jen špatně, dobře – můžete si zadat rychlé zkoušení nebo každě slovo jen jednou, v nastavení je mnoho možností. Také je můžete procvičovat pomocí her šibenice a křížovka, kde si procvičíte více slovíček, možností a kombinací je hodně. Můžete během zkoušení ty možnosti obměňovat, když vás to moc nebaví tak si zvolíte podle diktátu nebo podle obrázku, nebo hru. Je to super.

Re:

A ještě je výborný způsob – revize, slovíčka, která moc neznáte si můžete zkoušet podle uvedených způsobů v revizi, tam si program pamatuje ne moc zvládnutá slova ze všech lekcí, která jste prošel

Re:

viz odpověď Georgii níže.

demo

Zdravím,
zvažuji koupi programu Word Manager, stáhl jsem si na vyzkoušení demoverzi a program se mi velice zamlouvá. Chtěl bych se zeptat, jestli chyba v hláskování, je jen v demoverzi, nebo je to problém i v plné verzi?Vysvětlím, když kliknu na hláskování, ozve se několik systémových windows zvuků, ale nikoliv vyslovení písmena. Zkoušel jsem to i na svém mini notebooku a nastal stejný problém, navíc na monitoru 10" se při zobrazení lekce s nepravidelnými tvary sloves, nezobrazí plná stránka s celým textem i když nastavím automatické skrývání hlavního panelu, nevím, ale snad by stačilo automatické upravování velikosti vrchní lišty programu podle rozlišení monitoru, aby byl program bez problémů plně zobrazován i na malých noteboocích a byl využitelný i na cestách… Ještě rád bych věděl, zda se dá slovníček ve Word Manager použít i ve hře Ten Little Indians? V demo verzi se mi to nepodařilo. Děkuji za odpověď a zároveň celému týmu, který se podílí na vývoji tohoto webu a s ním spojených výukových programů, přeji hodně úspěchů. Skvělá práce…! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Šorm vložený před 14 lety

demo

Zdravím,
zvažuji koupi programu Word Manager, stáhl jsem si na vyzkoušení demoverzi a program se mi velice zamlouvá. Chtěl bych se zeptat, jestli chyba v hláskování, je jen v demoverzi, nebo je to problém i v plné verzi?Vysvětlím, když kliknu na hláskování, ozve se několik systémových windows zvuků, ale nikoliv vyslovení písmena. Zkoušel jsem to i na svém mini notebooku a nastal stejný problém, navíc na monitoru 10" se při zobrazení lekce s nepravidelnými tvary sloves, nezobrazí plná stránka s celým textem i když nastavím automatické skrývání hlavního panelu, nevím, ale snad by stačilo automatické upravování velikosti vrchní lišty programu podle rozlišení monitoru, aby byl program bez problémů plně zobrazován i na malých noteboocích a byl využitelný i na cestách… Ještě rád bych věděl, zda se dá slovníček ve Word Manager použít i ve hře Ten Little Indians? V demo verzi se mi to nepodařilo. Děkuji za odpověď a zároveň celému týmu, který se podílí na vývoji tohoto webu a s ním spojených výukových programů, přeji hodně úspěchů. Skvělá práce…! :-)

Re: demo

Děkuji za poznámky. Všimli jsme si, že na webu byla nějaká starší verze dema. Právě jsem tento soubor nahradil novým 1.1.11. Zkuste prosím nainstalovat toto demo. Žádné problémy by tam být neměly. Kdybyste na něco narazil, dejte prosím vědět na support@vitware.cz.

CO se týče Ten Little Indians a jeho pokračování The Legend of the Apache Gold, tyto dva programy ještě nejsou upraveny, aby s Word Manager spolupracovaly. Jejich novou verzi ale připravujeme již brzy.

upgrade

Marku mám zájem o upgrade LL ale nemužu najít jeho licenční číslo. Přípojný email, který jsem kdysi s LL obdržela je asi smazaný.Poradíte? díky Irena

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Irena vložený před 14 lety

upgrade

Marku mám zájem o upgrade LL ale nemužu najít jeho licenční číslo. Přípojný email, který jsem kdysi s LL obdržela je asi smazaný.Poradíte? díky Irena

Re: upgrade

napište na vitware z emailu, ze kterého jste si LL objednávala, dohledáme to.

díky za odpověď

Děkuji Vám Marku za odpověď, pustil jsem se do zkoušení demoverze a nadchla mne natolik, že jsem si již Word Manager objednal on-line a s netrpělivostí čekám na plnou verzi…
S pozdravem Petr

Re: Re: Re: Re: tips

Dobré postřehy. Píšeme si, probereme a případně doplníme v nové verzi. Nic není nemožné.

Re: Export učtu

O řešení této otázky nyní diskutujeme. Pokusíme se něco vymyslet.

Re: Re: Re: Re:

Ty rozdíly ve významu jsou naprosto zásadní. Udělat prográmek, kterým projedeme padesát anglických knih a vybere nám ta nejčastější slova, to by nebyl žádný problém, nemuseli bychom to brát z cizích seznamů na internetu. Ale to je k ničemu.

Proč by se začátečník měl učit např. slovo PEN ve významu ‚ohrádka‘ či dokonce ‚věznice‘ jenom proto, že slovo PEN znamená ‚pero‘.

Druhá věc je, že základní slovíčka nemusí vůbec patřit mezi nejfrekventova­nější.

Na něčem takovém prostě MUSÍ pracovat lidé. Počítač to nedokáže. Aby náš software byl co nejpřínosnější, je potřeba jít na to jinak, než nějakým automatem.

dobrý den. doufám, že zůstala funkce, která vyřazuje slovíčka která ovládám, jinak bych vážně přemýšlel, jestli má program pro mne význam.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.