Help for English

Drobky končí

Komentáře k článku: Drobky končí

 

několik nových článků…

…najdete s datací do minulého roku přímo v sekci drobků

To je moc škoda.

tak Vám přeji hodně štěstí a na Vašs stránky se podívám, stejně tam chodím poslouchat Vaše písničky.
Jen bych se chtěla zeptat, jestli ty Vaše vydané články tady zůstanou, nebo časem zmizí.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

To je moc škoda.

tak Vám přeji hodně štěstí a na Vašs stránky se podívám, stejně tam chodím poslouchat Vaše písničky.
Jen bych se chtěla zeptat, jestli ty Vaše vydané články tady zůstanou, nebo časem zmizí.

Re: To je moc škoda.

Doufám a věřím, že zůstanou. Jinak určitě nahlédněte ještě přímo pod sekci DEC, je tám pár nových přírůstků. Moc děkuji za Vaši podporu Georgie, bylo milé tu s Vámi i s dalšími být. Mrzí mne, že jsem nemohl drobky dotáhnout alespoň do letních prázdnin, protože ještě na dva měsíce mám články buď úplně nebo alespoň z části připravené. Plus řadu dalších nápadů v databázi, kterou jsem si pro tyto účely vytvořil. Pokusím se v sobě najít sílu a udělat tedy samostatnou sekci pro DEC u sebe na webu. Stále mám v plánu to čtení na pokračování, hodně jsem to rozpracoval, takže to určitě nezahodím. Jen mi dejte čas se nadechnout a vstřebat současné nelibé události. Držím palce, ať je dobře.

Tak to mi je líto, mě se drobky líbily. A dělala jsem je před učením, abych se ,,rozcvičila" vždycky jsem se do toho pak lépe dostala :-) tak hodně štěstí v jiných projektech

Drobků je škoda!!! :?

No, aby to tu bylo trosku vyvazenejsi, me osobne drobky chybet nebudou, protoze 1. jsem se s nima nenaucila zit, protoze potrebuji nejakou zpetnou vazbu od autora clanku jako je to u clanku, ktere tu jsou bezne vydavane od Marka a Romana a ne sebestredne chvastani o vyjimecnosti autora v komentarich a 2. drobky se me definitivne zhnusily po bilancovani, takovou davku zahledenosti do sebe uz me dlouho nikdo nepredlozil, no bude to pravdepodobne tim, ze na strankach jako je HFE se tohle proste nevyskytuje a jinde diskuse a komentare nectu.
Jinak z toho co tady pisete o „nelibe udalosti“ to na me pusobi, ze jste desna chudinka, jemuz velky zly Marek zakazal drobit, ja myslim, ze je to jako u kazdeho rozvodu pravda je nekde uprostred a kazdy na tom bude mit svuj podil.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

No, aby to tu bylo trosku vyvazenejsi, me osobne drobky chybet nebudou, protoze 1. jsem se s nima nenaucila zit, protoze potrebuji nejakou zpetnou vazbu od autora clanku jako je to u clanku, ktere tu jsou bezne vydavane od Marka a Romana a ne sebestredne chvastani o vyjimecnosti autora v komentarich a 2. drobky se me definitivne zhnusily po bilancovani, takovou davku zahledenosti do sebe uz me dlouho nikdo nepredlozil, no bude to pravdepodobne tim, ze na strankach jako je HFE se tohle proste nevyskytuje a jinde diskuse a komentare nectu.
Jinak z toho co tady pisete o „nelibe udalosti“ to na me pusobi, ze jste desna chudinka, jemuz velky zly Marek zakazal drobit, ja myslim, ze je to jako u kazdeho rozvodu pravda je nekde uprostred a kazdy na tom bude mit svuj podil.

Re:

Díky i za Váš komentář, je poučný a třeba si z něj i sebestředný drobič něco odnese. Bilancování možná vyznělo jak píšete, ale mělo jiné cíle:
1. povzbudit vás, čtenáře, k tomu, abyste napsali, které typy článků vám vyhovují nejvíc;
2. najít posily, neboť jsem měl za to, že se zde vyskytuje řada šikovných lidí, jejichž nápady by pro ostatní byly velkým přínosem.
Co se týká zpětné vazby, je jedním z bodů, ve kterém se Markovy a mé představy rozcházejí. Ale to je v pořádku.
Na Marka rozhodně žádnou špínu neházím, tady poprosím o lehké přibrždění. Nejsem dítě, kterému vzali hračku zlí majitelé písečku. Pokud tak můj projev působí, omlouvám se, myšleno to tak rozhodně není. Ale to je na individuálním posouzení.

Re:

jen chci, Marku, upozornit, že tento příspěvek jsem nepsal. Neskrývám se za anonymitu. Přijde mi hloupý a nízký.

Důvody

Lamanai to podal trochu jednostranně a myslím, že je potřeba, abychom se k tomu vyjádřili i my z „vedení“ stránek.

Hlavním důvodem, proč jsme vydávání pozastavili, byla autorova nedostatečná pružnost v editování, opravování článků. Když např. člověk něco napíše špatně, je potřeba, aby na oznámení chyby pružně zareagoval a překlep či věcnou chybu opravil v co nejkratší době. U autora drobků docházelo i v několikadenním prodlevám v reakcích. Není v mých silách, abych po autorech kontroloval každý článek a sám ho opravoval.

Druhým důvodem bylo, že drobky poskytovaly málo zpětné vazby čtenářům, chyběly často vzorové věty, příklady. Svým pojetím se mi spíše zdály vhodné na nějaký anglický blog.

Třetím důvodem bylo, že autor nerespektoval výzvy k nevydávání již připraveného článku, který se vymykal formátu drobků i našich standardů. O mých výhradách autor věděl již několik dní před předpokládaným datem vydání tohoto článku a přesto ho nechal k vydání.

Na pozastvení drobků z uvedených důvodů jsme se shodli s Petrem Hudíkem (spoluatorem webu) a stejný názor na věc měli i další autoři článků, např. Roman Svozílek.

Práva vydávat články u nás může mít jen člověk, ke kterému mám naprostou důvěru. Pokud by chtěl u nás dál vydávat, bude pro něho platit to samé jako pro další externí autory, tedy napíší článek a ten vydám já až po schválení.

Rozhodně naším důvodem nebylo „zastřihnout Lamanaiovi křidýlka“, jak to zde podává.

Re:

Chci se jen distancovat od tohoto příspěvku. Nevhodný sarkasmus, který sem nepatří.

Myslim si, ze uz Lamani2 chape moji uvahu nad tim jestli bude z vychazejici hvezdy stalice nebo meteor.
Asi to bude znit prilis mentorsky, ale mladym lidem chybi pokora a tato udalost je toho typickym prikladem. Ono nejde jen tak narychlo neco zbouchnout, pustit to do sveta a kochat se tim jak to na happy-clappies funguje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hum4nfrog vložený před 14 lety

Myslim si, ze uz Lamani2 chape moji uvahu nad tim jestli bude z vychazejici hvezdy stalice nebo meteor.
Asi to bude znit prilis mentorsky, ale mladym lidem chybi pokora a tato udalost je toho typickym prikladem. Ono nejde jen tak narychlo neco zbouchnout, pustit to do sveta a kochat se tim jak to na happy-clappies funguje.

Re:

NO, nepochopení plyne spíše z toho, že jsem se nesnažil být hvězdou (asi na to nejsem dostatečně mladý). Chtěl jsem udělat něco užitečného. Ale to je asi v dnešní době dosti málo pochopitelné.

ahoj hoši neperte se,
Help for English jsou úžasné stránky, Drobky mě na začátku nijak nenadchly, tak jsem je pak ani neotevírala, ale špatná reklama je také reklama, tak si je zkusím aspoň prolistovat a myslím, že nás zvědavých teď bude víc, takže i Lamanai si přijde na své a najde si příznivce a více návštěvníků svých stránek. HFE jsou skvělý stránky a jelikož jsem analfabet, tak už z nich čerpám 4 roky. A nejvíce mě vždy nadchla ta úžasná zpětná vazba, kdy Marek nebyl líný mi okamžitě obratem odpovědět mé dotazy a pomoci mi s problémem.
Oběma vám přeji mnoho dalších úspěchů a hlavně nezatrpkněte. Ahoj Leona

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Důvody

Lamanai to podal trochu jednostranně a myslím, že je potřeba, abychom se k tomu vyjádřili i my z „vedení“ stránek.

Hlavním důvodem, proč jsme vydávání pozastavili, byla autorova nedostatečná pružnost v editování, opravování článků. Když např. člověk něco napíše špatně, je potřeba, aby na oznámení chyby pružně zareagoval a překlep či věcnou chybu opravil v co nejkratší době. U autora drobků docházelo i v několikadenním prodlevám v reakcích. Není v mých silách, abych po autorech kontroloval každý článek a sám ho opravoval.

Druhým důvodem bylo, že drobky poskytovaly málo zpětné vazby čtenářům, chyběly často vzorové věty, příklady. Svým pojetím se mi spíše zdály vhodné na nějaký anglický blog.

Třetím důvodem bylo, že autor nerespektoval výzvy k nevydávání již připraveného článku, který se vymykal formátu drobků i našich standardů. O mých výhradách autor věděl již několik dní před předpokládaným datem vydání tohoto článku a přesto ho nechal k vydání.

Na pozastvení drobků z uvedených důvodů jsme se shodli s Petrem Hudíkem (spoluatorem webu) a stejný názor na věc měli i další autoři článků, např. Roman Svozílek.

Práva vydávat články u nás může mít jen člověk, ke kterému mám naprostou důvěru. Pokud by chtěl u nás dál vydávat, bude pro něho platit to samé jako pro další externí autory, tedy napíší článek a ten vydám já až po schválení.

Rozhodně naším důvodem nebylo „zastřihnout Lamanaiovi křidýlka“, jak to zde podává.

Re: Důvody

O žádném zastřihávání křidélek nepadlo slovo, ani to tak nebylo míněno. Ale „cesta do pekla je zkrátka dlážděna dobrými úmysly“. Chtěl jsem serveru přinést lehké oživení malinko jiným formátem. Dobře, nezapadá, tak se to zastaví. To je ok. Ale myslím, žes tohle, Marku, nezvládl z profesionálního hlediska. Oba nás angličtina živí. Pokud máme mezi sebou nějaké nesrovnané věci, můžeme je řešit na neveřejné půdě.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leona Maříková vložený před 14 lety

ahoj hoši neperte se,
Help for English jsou úžasné stránky, Drobky mě na začátku nijak nenadchly, tak jsem je pak ani neotevírala, ale špatná reklama je také reklama, tak si je zkusím aspoň prolistovat a myslím, že nás zvědavých teď bude víc, takže i Lamanai si přijde na své a najde si příznivce a více návštěvníků svých stránek. HFE jsou skvělý stránky a jelikož jsem analfabet, tak už z nich čerpám 4 roky. A nejvíce mě vždy nadchla ta úžasná zpětná vazba, kdy Marek nebyl líný mi okamžitě obratem odpovědět mé dotazy a pomoci mi s problémem.
Oběma vám přeji mnoho dalších úspěchů a hlavně nezatrpkněte. Ahoj Leona

Re:

Díky za smířlivý komentář, Leono. Nestačím se divit, do jak zlého bodu varu se celá věc dostala. Absence zpětné vazby je jeden z bodů, který mi Marek vytýkal. Rozumím tomu a kritiku přijímám. Řekl bych ale, že se nám to teď oběma trošku vymklo z rukou. Ještě jednou proto děkuji za smířlivý komentář, kéž by byl základem pro smířlivé přijetí ze všech stran.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.