Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH - finále

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH - finále

 

Re: Re: Re: Re: barva

Zabrat? Jako že jsem to napsal až moc složitě? :D Tak to pardon :D Kocoura věřím, a pokud je zrzavý, shodneme se patrně na oranžové jako nejvhodnější :)

no.1

4 je celkom sympatická, ale 6 sa mi páči viac a bude ešte viac, keď si v slovníku nalistujem a preložím čo znamená „ANYTHING IS POSSIBLE“ :-D

Re: barva

A nebylo by to jak vesta pro silnicare?

Mě se líbí všechna trička, ale nejvíc triko č.4. Je velmi elegantní a platí zde že v jednoduchosti je krása! Super nápad, jen tak dál!!!

všechna trička jsou nápaditá; snad bych zvolila č.6 pro povzbudivé ANYTHING IS POSSIBLE

Triko 6

Mně se líbí všechny, ale vítězí šestka. Je taková „nadčasová“. Dávám hlas!!!

Triko 4

Tak to já bych asi hlasovala pro 4… :-D :-D :-D protože prostě…:-D :-D :-D

tričko 6 má opravdu profi návrh a vypadá nositelně, ale tričko 2 mi přijde originálnější a víc pasuje ke stránkám HFE. Ale je fakt těžký se rozhodnout jen pro jedno :shock:

Tak se strhla vlna soutěží a úplně jsem na ty trika zapomněl. Padne rozhodnutí v nejbližší době?

Re:

i mě by to zajímalo,tak jak vypadá to vítězné???

Re:

no, my rádi napínáme. :-)

Re: Re:

Jenom abychom nepraskli. Já jsem už kvalitně napjat… :-)

Uz padlo rozhodnuti

Stale zadny vitez?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od PetLahev vložený před 14 lety

Uz padlo rozhodnuti

Stale zadny vitez?

Re: Uz padlo rozhodnuti

ale vždyť už tam je :-) návrh 6

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od padme vložený před 14 lety

Re: Uz padlo rozhodnuti

ale vždyť už tam je :-) návrh 6

Re: Re: Uz padlo rozhodnuti

aha, ale kdyz jsem to psal tak to tam jeste nebylo nebo ano? Proc tu vlastne nejsou casy co kdo kdy poslal…
Kazdopadne gratuluji vitezi

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.