Help for English

Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

 

:-))

?

len tak som sa prisla pozriet co nove na 1. aprila a TOTO? :-D … urcite to je vtip ale verte tomu ze reload zoparkrat dneska bude :-D

I mě to příjde jako pěkný aprílový žertík … :shock: :shock: :shock:
Ale pokud je to pravda ..tak to je fakt něco!!!

Myslím, že GetRichQuick s.r.o. mluví za vše :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 14 lety

Myslím, že GetRichQuick s.r.o. mluví za vše :-D :-D

Re:

a jinak pěkná sbírka Marku → závist :-D

What a pitty!

I kdyby to nebyl apríl, jsem tak slepá, že ty názvy seriálů nepřečtu a některé ani neznám, co se týče označení sezony, tak tam jsem také v čudu. Takže doufám, že to apríl je :-D

Hehe

V první chvíli jsem se trochu zarazil a to, že je 1. dubna jsem si uvědomil až při procházení komentářů… :-)

Také ta svatozář kolem Markovy hlavy v profilu naznačuje, že něco není v normálu… :-) 8-)

Souhlasím, tu sbírku taky moc závidím :)

Ale kdyby se o to fakt soutěžilo, nezávidím pošťákovi, který by se s tím musel tahat :) Na to by musela být odtahovka :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 14 lety

?

len tak som sa prisla pozriet co nove na 1. aprila a TOTO? :-D … urcite to je vtip ale verte tomu ze reload zoparkrat dneska bude :-D

Re: ?

Na obrázku se ale dva seriály už prohodily!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: ?

Na obrázku se ale dva seriály už prohodily!

Re: Re: ?

Ještě ne. Trpělivost.

Záchvat smíchu

A mně se líbí moje ikonka. No po ránu to je k popukání a vlastně všechny. :-D :-D :-D Tak TO SE POVEDLO!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Záchvat smíchu

A mně se líbí moje ikonka. No po ránu to je k popukání a vlastně všechny. :-D :-D :-D Tak TO SE POVEDLO!!!

Re: Záchvat smíchu

Ve fóru je vlákno na ikonky, přidejte se tam, ať se hezky vidíme pohromadě! Navrhovala bych, ať na konci dne (do půlnoci) vybereme toho, komu to nejvíce sluší a vyhlásíme ho králem apríla!

Tohle je lepší jak celá soutěž.

tak to je hoooodně dobré ty změněné fotečky!! :-D :-D tak je to soutěž nebo nee?! loni jsem se pěkně nachytala… :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

tak to je hoooodně dobré ty změněné fotečky!! :-D :-D tak je to soutěž nebo nee?! loni jsem se pěkně nachytala… :-D

Re:

Těžko říct no :-) Už půl hodiny dávám F5 a nic a nic :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

tak to je hoooodně dobré ty změněné fotečky!! :-D :-D tak je to soutěž nebo nee?! loni jsem se pěkně nachytala… :-D

Re:

Samozřejmě jde o regulérní soutěž… :-) ceny do soutěže nám přislíbila firma GetRichQuick s.r.o., doufám, že je to spolehlivá firma. Pokud ne, budeme je žalovat. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.