Help for English

Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

Komentáře k článku: Velká seriálová soutěž 2010 (apríl!)

 

No, já jsem nějakou kulišárnu už čekal a po minulém roku už jsem se napálit nenechal.
Ale co mě fakt dostalo jsou ty pozměněné ikony. To se povedlo. Kolik jsi jich, Marku, upravoval?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

No, já jsem nějakou kulišárnu už čekal a po minulém roku už jsem se napálit nenechal.
Ale co mě fakt dostalo jsou ty pozměněné ikony. To se povedlo. Kolik jsi jich, Marku, upravoval?

Re:

Asi stovku. :-) Plánoval jsem to už od loňska, s tím, že změním všechny, každý den jich změním pár a do apríla to stihnu. Pochopitelně jsem na tom začal pracovat až včera večer, když usnuly děti. :-)

ikonky

jak jste poznali ze mate změněnou ikonku? Jen tím že něco napíšete?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jana3 vložený před 14 lety

ikonky

jak jste poznali ze mate změněnou ikonku? Jen tím že něco napíšete?

Re: ikonky

Měnil jsem jen cca 100 nejaktivnějších uživatelů (dle počtu příspěvků na fóru a v komentářích). Teď koukám na tu vaši. Ta je stejně moc složitá. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jana3 vložený před 14 lety

ikonky

jak jste poznali ze mate změněnou ikonku? Jen tím že něco napíšete?

Re: ikonky

V profilu se na sebe směju.

ty ikonky jsou fakt úžasný :-D

Tak teď nevím co je lepší – zda ikonky nebo soutěž :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Jakubčík vložený před 14 lety

ty ikonky jsou fakt úžasný :-D

Re:

máš hezkou ikonku, měl uvažovat o změně image :)

CHA CHA CHA

Též se mi zrychlil tep a šla jsem hledat sváteční brýle na blízko. Ale firmě GetRichQuick nevěřím :) Markovi nicméně svatozář vyloženě sluší…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana vložený před 14 lety

CHA CHA CHA

Též se mi zrychlil tep a šla jsem hledat sváteční brýle na blízko. Ale firmě GetRichQuick nevěřím :) Markovi nicméně svatozář vyloženě sluší…

Re: CHA CHA CHA

A s tím krejzlíkem kolem krku – fakt učiněný andílek – nicméně schody jsem neumyla, nudle v polévce jsem převařila, na svačinu si beru krajíc suchého chleba (víc nestíhám), a jdu pracovat. !Přesto dnešní den pro mne zůstane dlouho v paměti a hned si seženu červený šaškovský nos a čepičku, abyste mne na srazu poznali. Moje ikonka se mi moc líbí a přesně mne vystihuje.

:-)

moc hezké ikonky :-)

McKay:
zas nás nepodceňuj, obchodní balíky jsou do 30 kilo a věř, že zrovna ty 30kilové nejsou moc výjimečné. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 14 lety

McKay:
zas nás nepodceňuj, obchodní balíky jsou do 30 kilo a věř, že zrovna ty 30kilové nejsou moc výjimečné. :-D

Re:

No je pravda, že to asi víc jak 30 kg nebude, ale napočítal jsem něco přes 100 seriálů – to určitě něco vážit bude :-D
A musel by to být teda pořádnej balík. :)

Zmeni sa len obrazok alebo bude aj v texte pod obrazkom napisane ze toto uz je ten zmeneny??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Stefano789 vložený před 14 lety

Zmeni sa len obrazok alebo bude aj v texte pod obrazkom napisane ze toto uz je ten zmeneny??

Re:

Otázka je, jestli se vůbec změní :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.