Help for English

Fantastické aprílové soutěžení

Komentáře k článku: Fantastické aprílové soutěžení

 

Na sci-fi se moc těším :) Soutěž bude probíhat ve formě každý den jedna otázka nebo je to překvapení :)

Takže jedem na ostro

:-D Včera jsme si to hezky nacvičili, takže se můžeme těšit na opravdové soutěžení. Sci-fi seriál mne opravdu velice zajímá. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Na sci-fi se moc těším :) Soutěž bude probíhat ve formě každý den jedna otázka nebo je to překvapení :)

Re:

Bude to trošku jinak. Více 6. dubna.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Bude to trošku jinak. Více 6. dubna.

Re: Re:

V tom případě se těším ještě víc :)

Tak na sci-fi soutěž už se velice těším. Sci-fi seriály já můžu. :-)

Máme si z těch dvou soutěží vybrat nebo se můžeme zapojit do obou?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Klára vložený před 14 lety

Máme si z těch dvou soutěží vybrat nebo se můžeme zapojit do obou?

Re:

Můžete si vybrat jednu, druhou, a nebo obě. :-) A nebo samozřejmě žádnou.

Už se těším se na tu s Twilight :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od *Petra* vložený před 14 lety

Už se těším se na tu s Twilight :-D

Re:

Já se taky těším hlavně na Twilight. Po tom včerejším aprílovém vtípku se skutečná soutěž hodí = D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hana Krausová vložený před 14 lety

Re:

Já se taky těším hlavně na Twilight. Po tom včerejším aprílovém vtípku se skutečná soutěž hodí = D

Re: Re:

Twilight můžu doporučit. Četl jsem knížku a fakt se mi líbila. O filmu už to ale bohužel říct nemůžu :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re:

Twilight můžu doporučit. Četl jsem knížku a fakt se mi líbila. O filmu už to ale bohužel říct nemůžu :)

Re: Re: Re:

Mě se Twilight líbil hodně. Knížku sem nečetla, ale někdo mi taky říkal, že knížka je o hodně lepší než film, že ty nejlepší scény co byly v knížce, ve filmu nejsou.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hana Krausová vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Mě se Twilight líbil hodně. Knížku sem nečetla, ale někdo mi taky říkal, že knížka je o hodně lepší než film, že ty nejlepší scény co byly v knížce, ve filmu nejsou.

Re: Re: Re: Re:

Twiligt saga je úžasná…a to je přesně moje motivace proč se učím anglicky,porozumět knihám v originále,pís­ničkám,filmům…

určitě zkusím Twilight, protože jsem na tom byla v kině a nějak mi ten film nedával smysl :-D a už začínám chápat proč :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hana Krausová vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Mě se Twilight líbil hodně. Knížku sem nečetla, ale někdo mi taky říkal, že knížka je o hodně lepší než film, že ty nejlepší scény co byly v knížce, ve filmu nejsou.

Re: Re: Re: Re:

Jj může být fajn přečíst si oblíbenou knížku v originále..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hana Krausová vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Mě se Twilight líbil hodně. Knížku sem nečetla, ale někdo mi taky říkal, že knížka je o hodně lepší než film, že ty nejlepší scény co byly v knížce, ve filmu nejsou.

Re: Re: Re: Re:

A Twilight není navíc ani složitý.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.