Help for English

Fantastické aprílové soutěžení

Komentáře k článku: Fantastické aprílové soutěžení

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hana Krausová vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Mě se Twilight líbil hodně. Knížku sem nečetla, ale někdo mi taky říkal, že knížka je o hodně lepší než film, že ty nejlepší scény co byly v knížce, ve filmu nejsou.

Re: Re: Re: Re:

No přesně pro tebe, který pořád něco kritizuje. Jako například minule u článku „Drobky končí“.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hana Krausová vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Mě se Twilight líbil hodně. Knížku sem nečetla, ale někdo mi taky říkal, že knížka je o hodně lepší než film, že ty nejlepší scény co byly v knížce, ve filmu nejsou.

Re: Re: Re: Re:

A to vadí, že to je to cílené na puberťáky? Já mám třeba moc ráda Alenku v říši divů… Carrol ji psal pro děti… nebo Harry Potter… pochybuji, že tuto serii četly pouze děti a puberťáci :-).

Twilight

Sice jsem nečetla knihu ani neviděla film, ale na soutěž se už moc těším :-).

Ani jedno z temat mi neni cizi, takze se uz moc tesim na soutez :)

Vypadá to, že budu tedy 3× soutěžit :-)

Taky se hlásím ke sci-fi. Twilight jsem viděla, ale mám ráda jiné upíry /viz prapředek Drákula a potomci/ :-)

Wow, tolik soutěží… To nám to jaro pěkně začíná! :-) Určitě se zůčastním ve všech třech.)

Šílenkyně

Tuším, že se vrhnu na všechny. Chada bych chtěla vyhrát, protože s tím chudáčkem Chadem soucítím a chtěla bych ho podpořit.A sou­těžení s tímto webem mne obohacuje. :-)

Tak aspoň se mám na co těšit, když soutěže začínají 6. 4. a ve stejný den musíme po prázdninách do školy :? :-)

na soutěže se opravdu těším, zúčastním se každé z nich…

upíři

navrhovala bych soutěž o něco milého, třeba nějakou bezelstnou pohádku :-), upíři, vy to znáte, je to vážně horor?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

upíři

navrhovala bych soutěž o něco milého, třeba nějakou bezelstnou pohádku :-), upíři, vy to znáte, je to vážně horor?

Re: upíři

Horory nemám rád, ale Twilight se mi líbilo. Není to nijak hrozný.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

upíři

navrhovala bych soutěž o něco milého, třeba nějakou bezelstnou pohádku :-), upíři, vy to znáte, je to vážně horor?

Re: upíři

Twilight VŮBEC není horor. Jediné, co má s horory společného, jsou upíři. Ale nic hororového na tom není. Je to romantika.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.