Help for English

Soutěž s TWILIGHT SAGA

Komentáře k článku: Soutěž s TWILIGHT SAGA

 

TWILIGHT SAGA

Juuu :-D :-D Tak to hurá do luštění…

Jú, to je pěkný nápad

chápu to dobře, že se nakonec vítěz-ové vylosují ze soutěžících se správnou tajenkou?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

chápu to dobře, že se nakonec vítěz-ové vylosují ze soutěžících se správnou tajenkou?

Re:

Ano, přesně tak.

Skvělá soutěž, škoda jen, že si musím vybrat mezi knížkou, cd a dvd :-)

takze

asi si treba vybrat medzi knizkami a filmami … ale taka otazka nijak nie je zvyhodneny ten co posle tajnicku skor vsak? … ze netreba tipovat :-) … inak ta tajnicka je super napad :-)

nápad s křížovkou je super, už se moc těším na luštění

přesně tak, zajímavý nápad! do soutěže se rozhodně zapojím ;)

Jé křížovka – super…

:)

jé můj oblíbený film :) Knížku jsem bohužel nečetla, ale přečíst si ji v originále mě láká, tak snad se poštěstí :) Jinak úžasný způsob soutěžení – úplně jste mě nadchnul :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka vložený před 14 lety

takze

asi si treba vybrat medzi knizkami a filmami … ale taka otazka nijak nie je zvyhodneny ten co posle tajnicku skor vsak? … ze netreba tipovat :-) … inak ta tajnicka je super napad :-)

Re: takze

Přesně tak, je zbytečné tipovat dopředu. Tipovat až na konci soutěže jen v případě že vám uteče příliš CLUES.

Chci se pokusit o luštění, když se nebude dařit, tak alespoń jen pro sebe, co zvládnu.Ale kdybych snad, možná, náhodou vyhrála, byla by to moje první knížka, cd nebo dvd v angličtině. Ale už teď vím, že to bude pěkná fuška.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Ano, přesně tak.

Re: Re:

Aha, nejprve jsem myslel, že to bude trochu podobné soutěži BINGO :)

Super nápad, twilight přímo miluju! a otázky zat taky super, uplně mi zní v hlavě filmová verze :-D

super, Twilight knížek se vážně nemohu nabažit :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.