Help for English

Soutěž o sci-fi seriál FIREFLY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o sci-fi seriál FIREFLY na DVD

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Seriál jsem sice v životě neviděl, ale trefil jsem to napoprvý :-)

Re:

Už sem to taky našla = ) jupíí, ale o tomto seriálu sem nikdy dřív neslyšela..

Stejně jako Mccay jsem seriál v životě neviděla, jen o něm jednou slyšela, ale okamžitě mě to napadlo..nevím..asi osvícení .. epiphany :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kačka vložený před 14 lety

Stejně jako Mccay jsem seriál v životě neviděla, jen o něm jednou slyšela, ale okamžitě mě to napadlo..nevím..asi osvícení .. epiphany :)

Re:

Jo a omlouvám se McKayovi za zkomolení jeho přezdívky :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kačka vložený před 14 lety

Re:

Jo a omlouvám se McKayovi za zkomolení jeho přezdívky :)

Re: Re:

V pohodě :) …asi to bude nějaký osvícení. Chvíli jsem přemýšlel, o který sci-fi seriál jsme ještě nesoutěžili, pak mě jeden napadl, napsal do vyhledávače na youtube a bingo :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

a tahle znělka nebo spíš tento seriál se taky vztahuje ke sci-fi nebo to je jen náhodná otázka?

Re:

Ano, je to sci-fi seriál.

soutez

teda :) lamala jsem si s tim hlavu docela dlouho, nakonec se podarilo odhalit :-) , aspon znam zas novy serial

Haha, našel jsem, hurá :D Jinak dobří herci :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re:

V pohodě :) …asi to bude nějaký osvícení. Chvíli jsem přemýšlel, o který sci-fi seriál jsme ještě nesoutěžili, pak mě jeden napadl, napsal do vyhledávače na youtube a bingo :)

Re: Re: Re:

Naprosto přesně jsem to měla já, ikdyž nejdřív jsem si přečetla ten tvůj komentář a pak mě to okamžitě napadlo :)

vida, taky jsem ho našla hnedka :))

štěstí

O serálu jsem taky nikdy neslyšel a jako pár lidí nějakou zvláštní náhodou jsem ho odhalil během 4minut :-)

to není možné!! já ho taky neznám, ale na rozdíl od vás jáá jsem ho nenašla během pěti minut ani během tří hodin, tž to vzdávám

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

to není možné!! já ho taky neznám, ale na rozdíl od vás jáá jsem ho nenašla během pěti minut ani během tří hodin, tž to vzdávám

Re:

Don't give up! :)

dotaz :)

jů, zavařila sem Youtube, ale super. :)

mám ale dotaz, když jsem se zúčastnila zahřívacího kola, znamená to, že nemůžu soutěžit v následujících kolech?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od electra123 vložený před 14 lety

dotaz :)

jů, zavařila sem Youtube, ale super. :)

mám ale dotaz, když jsem se zúčastnila zahřívacího kola, znamená to, že nemůžu soutěžit v následujících kolech?

Re: dotaz :)

mimochodem sci-fi mám ráda, ale o tomhle seriálu jsem ještě neslyšela, asi jsem pozadu :))

Ta znělka mi připomíná trochu jiný žánr a to mi pomohlo při hledání…vzala jsem to nejdřív ze zvyku na wikipedii, a pak na jútúbku to šlo hned :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.