Help for English

Soutěž o sci-fi seriál FIREFLY na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o sci-fi seriál FIREFLY na DVD

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od electra123 vložený před 14 lety

dotaz :)

jů, zavařila sem Youtube, ale super. :)

mám ale dotaz, když jsem se zúčastnila zahřívacího kola, znamená to, že nemůžu soutěžit v následujících kolech?

Re: dotaz :)

Je to dole v článku napsané dokonce tučným písmem. Můžete se účastnit dál. Zahřívací kolo bylo takové předkolo. Poznali jste? Super. Nepoznali? Nevadí. Hra začíná dnes v noci.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

a tahle znělka nebo spíš tento seriál se taky vztahuje ke sci-fi nebo to je jen náhodná otázka?

Re:

Ve sci-fi soutěži samozřejmě budou otázky na sci-fi.

Stačilo slyšet první tón a bylo jasno, zrovna odpoledne jsem si tu pisnicku pobrukoval :-D

Tak to je teda super :) O serialu jsem v zivote neslysela, ale prvni, ktery jsem ve vyhledavaci zkusila, byla trefa do cerneho :) Takze cas straveny vyhledavanim dela cca 30 vterin :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

to není možné!! já ho taky neznám, ale na rozdíl od vás jáá jsem ho nenašla během pěti minut ani během tří hodin, tž to vzdávám

Re:

Tak to zkoušej hezky po pořadě :) dříve či později na to narazíš :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Senad vložený před 14 lety

Re:

Tak to zkoušej hezky po pořadě :) dříve či později na to narazíš :)

Re: Re:

:D popořadě :D už neumím česky :)

Stargate SG1, Atlantis a Universe se bere jako tři seriály nebo jeden?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

Stargate SG1, Atlantis a Universe se bere jako tři seriály nebo jeden?

Re:

úsudek nechám na vás.

Hurá, konečně někde zúročím svou slabost pro scifi-seriály. Nebyly by příště nějaké horory?

Hm zase moc hezka a snadna otazka :-). Skoda, ze nesoutezim :-( .

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Hm zase moc hezka a snadna otazka :-). Skoda, ze nesoutezim :-( .

Re:

Tak soutěž a v případě výhry máš pěkný dárek pro někoho, kdo má rád scifi a učí se anglicky, ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Tak soutěž a v případě výhry máš pěkný dárek pro někoho, kdo má rád scifi a učí se anglicky, ne?

Re: Re:

Budeš se asi divit, ale v lidé z našeho okolí nekoukají na scifi, protože to považují za blbost a angličtina, to že se koukáme na seriály v angličtině je považováno za naši pózu abychom byli vyjímeční :-). Leda bych mohla podarovat Romana Svozílka, který nemůže soutěžit :-D, ale jak ho znám, tak on tenhle seriál určitě už má :-).

Jeste dotaz, jeli v jednom serialu vice lodi, pocita se to nebo musi byt na jeden serial jedna lod?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Jeste dotaz, jeli v jednom serialu vice lodi, pocita se to nebo musi byt na jeden serial jedna lod?

Re:

Ja se totiz nemuzu rozhodnout, kterou lod zvolit :-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Jeste dotaz, jeli v jednom serialu vice lodi, pocita se to nebo musi byt na jeden serial jedna lod?

Re:

jeden seriál / jedna loď

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.