Help for English

Soutěž s TWILIGHT SAGA

Komentáře k článku: Soutěž s TWILIGHT SAGA

 

Dotaz

Mám takú technickú otázku, môžem súťažiť aj zo Slovenska? Kebyže som náhodou vyhrala, môhla by mi byť výhra doručená na slovenskú adresu? za odpoveď ďakujem

Super – doufám, že se mi tato soutěž konečně podaří dotáhnout do konce:-)))

Super – doufám, že se mi tato soutěž konečně podaří dotáhnout do konce:-)))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LindaLinda vložený před 14 lety

Dotaz

Mám takú technickú otázku, môžem súťažiť aj zo Slovenska? Kebyže som náhodou vyhrala, môhla by mi byť výhra doručená na slovenskú adresu? za odpoveď ďakujem

Re: Dotaz

Určitě :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LindaLinda vložený před 14 lety

Dotaz

Mám takú technickú otázku, môžem súťažiť aj zo Slovenska? Kebyže som náhodou vyhrala, môhla by mi byť výhra doručená na slovenskú adresu? za odpoveď ďakujem

Re: Dotaz

Ano. Nebyla byste ani prvním soutěžícím ze Slovenska, který vyhrál.

otázka

dobrý den, mám pocit, že devátý řádek už sme v tajence vyřešili. Není to malý šotek?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SimiKuku vložený před 14 lety

otázka

dobrý den, mám pocit, že devátý řádek už sme v tajence vyřešili. Není to malý šotek?

Re: otázka

Mám stejný pocit, ale teď to má byt na 5 písmen, takže by do křížovky správná odpověď nešla zapsat. Zřejmě nějaká chyba.-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od SimiKuku vložený před 14 lety

otázka

dobrý den, mám pocit, že devátý řádek už sme v tajence vyřešili. Není to malý šotek?

Re: otázka

Je to tak OK, každý řádek bude v soutěži napsán dvakrát (je to v informacích o soutěži napsané – je celkem 21 dní soutěže a celkem 21 řádků. Každý řádek tedy bude dvakrát). Pokud Vám tedy nějaký den uteče, máte ještě šanci, že se otázka pro daný řádek zopakuje.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dkk vložený před 14 lety

Re: otázka

Mám stejný pocit, ale teď to má byt na 5 písmen, takže by do křížovky správná odpověď nešla zapsat. Zřejmě nějaká chyba.-)

Re: Re: otázka

jak to, že na 5 písmen?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: otázka

jak to, že na 5 písmen?

Re: Re: Re: otázka

Aha, spletl jsem se, četl jsem otázka č.19. To s tím opakováním otázek jsem nevěděl – díky za vysvětlení.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: otázka

Je to tak OK, každý řádek bude v soutěži napsán dvakrát (je to v informacích o soutěži napsané – je celkem 21 dní soutěže a celkem 21 řádků. Každý řádek tedy bude dvakrát). Pokud Vám tedy nějaký den uteče, máte ještě šanci, že se otázka pro daný řádek zopakuje.

Re: Re: otázka

Omlouvám se, nečetla sem to správně:( Díky za vysvětlení:)

ďakujem

ďakujem za odpoveď už len vyhrať :-) :-D

opakování otázek

To je dobře, už mi totiž jeden den utekl a bylo by mi fakt líto, kdybych kvůli tomu skončila dřív, než jsem pořádně začala.Držím si palce, ať to zvládnu.

Skvělá soutěž

Musím Vás pochválit za super soutěž, každý den jsem napnutá a stránky navštěvuju co to dá, aby mi náhodou něco neuteklo :-D
Doufám, že se mi to tentokrát podaří a poprvé něco vyhraju :-)

14. řádek

Je možné, aby u 14. řádku chyběl jeden čtvereček? Nějak mi to nesouhlasí. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.