Help for English

Soutěž s TWILIGHT SAGA

Komentáře k článku: Soutěž s TWILIGHT SAGA

 

Tak už jsem poslal tajenku. Nezbývá nic než jen doufat. :-)

Dotaz

A tu tajenku máme poslat až na konci soutěže abychom se zapojily do vyhrání těch cen?

Re: Dotaz

Jestli ji už víš teď tak ji můžeš klidně poslat podle uvedeného návodu nahoře.

tak já tajenku ještě nevím, protože jsem totálně zkolabovala u dní, abych si je zapsala. Něco jsem zvládla, neco ne, uvidím zítra. Ale věřím, že to zvládnu. Držím si pěsti.Zdá se to snadné, ale jak není čas… :-D

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví mm
Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

tak já tajenku ještě nevím, protože jsem totálně zkolabovala u dní, abych si je zapsala. Něco jsem zvládla, neco ne, uvidím zítra. Ale věřím, že to zvládnu. Držím si pěsti.Zdá se to snadné, ale jak není čas… :-D

Re:

přesně tak. já sem začala ve chvíli kdy byla soutěž ve dvou třetinách, takže mi chybí i části které si nedovedu domyslet :(

tajenka odeslána, tak uvidíme, jestli budu mít tentokrát štěstí :-D

:o)

Dobře, tak jsem tajenku poslala. Na to, že za jedno neumím anglicky a za druhé Twilight vůbec neznám, jsem docela mile překvapená, že mi něco smysluplného vyšlo :-D MMCH bude tu zobrazena celá vyluštěná křížovka, nebo jenom tajenka? V jedné otázce jsem evidentně googlila špatně – písmenko jsem nakonec doplnila snad dobře, ale jsem zvědavá, jak měl být správně řádek.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lesana vložený před 14 lety

:o)

Dobře, tak jsem tajenku poslala. Na to, že za jedno neumím anglicky a za druhé Twilight vůbec neznám, jsem docela mile překvapená, že mi něco smysluplného vyšlo :-D MMCH bude tu zobrazena celá vyluštěná křížovka, nebo jenom tajenka? V jedné otázce jsem evidentně googlila špatně – písmenko jsem nakonec doplnila snad dobře, ale jsem zvědavá, jak měl být správně řádek.

Re: :o)

To já jsem špatně googlila ve třech otázkách, které jdou hned po sobě. Doufám, že jsem je typovala dobře.

:-)

Tak už jsem to taky odeslala, tak doufám, že se na mě usměje štěstí :-)

no, a tajenka je poslaná :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lesana vložený před 14 lety

:o)

Dobře, tak jsem tajenku poslala. Na to, že za jedno neumím anglicky a za druhé Twilight vůbec neznám, jsem docela mile překvapená, že mi něco smysluplného vyšlo :-D MMCH bude tu zobrazena celá vyluštěná křížovka, nebo jenom tajenka? V jedné otázce jsem evidentně googlila špatně – písmenko jsem nakonec doplnila snad dobře, ale jsem zvědavá, jak měl být správně řádek.

Re: :o)

Zveřejním celou křížovku se všemi vyplněnými políčky.

Gratuluji vítězům!
… opět se projevilo staré dobré pořekadlo… štěstí v lásce… neštěstí ve hře :-D

?

The Cullens live in Forks

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela vložený před 14 lety

?

The Cullens live in Forks

Re: ?

Gratuluji, COMIC BOOK verze Twilightu je Vaše. :-)

Hurá

Tak to je super, tyto poznámky pod čarou běžně čtu (asi profesní deformace), ale přiznám se, že dnes jsem musela číst 3×, abych si ověřila, jestli to dobře chápu. :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.