Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH

 

Objednáno :) Btw, nevyhrál některý z dnešních výherců někdy v minulé soutěži? Mám pocit, že sekacik2.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Objednáno :) Btw, nevyhrál některý z dnešních výherců někdy v minulé soutěži? Mám pocit, že sekacik2.

Re:

Myslím, že sekacik2 vyhrála seriál Gossip Girl.

Perfektní

jen škoda, že tu není moje favoritka modrá barva, tak třeba příště. Určitě objednávám, budu potřebovat pěknou zásobu. Ale začnu zlehoulinka, určitě černé a bílé s oranžovou, žlutou já osobně nesnáším, tak tu ne,ta zelená se mi moc nelíbí a nepasuje mi a nad oranžovou ještě popřemýšlím.
A moje zvědavá otázka : Kdo je autorem trička, které jsem i já vybrala jako nejhezčí?

Objednal jsem si také tři kousky. :-)

Doufám, že se budou dělat ještě nějaké dotisky také v jiných barvách. Bral bych ještě třeba zelenou a červenou. :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 14 lety

Objednal jsem si také tři kousky. :-)

Doufám, že se budou dělat ještě nějaké dotisky také v jiných barvách. Bral bych ještě třeba zelenou a červenou. :)

Re:

Barvy jsou teoreticky možné jakékoliv. Jen jsem jich sem nechtěl dávat padesát, abych se z toho potom nezbláznil, až se to bude odesílat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Perfektní

jen škoda, že tu není moje favoritka modrá barva, tak třeba příště. Určitě objednávám, budu potřebovat pěknou zásobu. Ale začnu zlehoulinka, určitě černé a bílé s oranžovou, žlutou já osobně nesnáším, tak tu ne,ta zelená se mi moc nelíbí a nepasuje mi a nad oranžovou ještě popřemýšlím.
A moje zvědavá otázka : Kdo je autorem trička, které jsem i já vybrala jako nejhezčí?

Re: Perfektní

Navrhl ho pan Petr Levinský, už pro nás nějako grafiku dělal, např. obal Word Manageru je jeho dílem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Perfektní

Navrhl ho pan Petr Levinský, už pro nás nějako grafiku dělal, např. obal Word Manageru je jeho dílem.

Re: Re: Perfektní

Tak gratuluji a děkuji za pěkný návrh! Už je objednáno. A kdyby náhodou byla ta modrá kombinace, tak ji klidně přidejte.:) Napíšu ještě jednu spešl objednávku :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Barvy jsou teoreticky možné jakékoliv. Jen jsem jich sem nechtěl dávat padesát, abych se z toho potom nezbláznil, až se to bude odesílat.

Re: Re:

Ale ta oranžová hezky vystihuje web HFE. Neodolala jsem :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Re: Re: Perfektní

Tak gratuluji a děkuji za pěkný návrh! Už je objednáno. A kdyby náhodou byla ta modrá kombinace, tak ji klidně přidejte.:) Napíšu ještě jednu spešl objednávku :)

Re: Re: Re: Perfektní

Jednu modrou jsem přidal.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Re: Re:

Ale ta oranžová hezky vystihuje web HFE. Neodolala jsem :)

Re: Re: Re:

Juj, tak to musím poslat dal

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

Juj, tak to musím poslat dal

Re: Re: Re: Re:

Jsem se nadšením zasekla, omlouvám se, radši napíšu SZ.

Tak tohle je vůbec moje první výhra v životě, když vynechám jednu táborovou tombolu, kde jsem vyhrála jojo :-D. Teď už jenom vybrat barvu …

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Myslím, že sekacik2 vyhrála seriál Gossip Girl.

Re: Re:

anooo :-) dakujem velmi krasne :-) … a mimochodom to gossip girl som vyhrala tiez presne v takomto case … pred letnym skuskovym :-) tak snad sa to stane tradiciou :-D

Tak jsem taky neodolal a objednal dva kousky. :-D

Proc je u barvy 01 a 06 jine Y a I ve slove anything :-) ?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.