Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH

 

Jen pro členy?

Mohou trička objednávat pouze přátelé HFE (řádně registrovaní) za uvedenou cenu 200 Kč za kus? Dále bych měl dotaz, v případě objednávky 2 ks triček, zda bude poštovné stále 100 Kč při zaslání na dobírku poštou. Díky. Hezký den.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 1Steve vložený před 14 lety

Jen pro členy?

Mohou trička objednávat pouze přátelé HFE (řádně registrovaní) za uvedenou cenu 200 Kč za kus? Dále bych měl dotaz, v případě objednávky 2 ks triček, zda bude poštovné stále 100 Kč při zaslání na dobírku poštou. Díky. Hezký den.

Re: Jen pro členy?

Ano, trička si může objednat kdokoliv.
Poštovné je stejné, bez ohledu na počet triček.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

stále mi nic zpět nepřišlo, chápu že je víkend ale zítra je už třetího a pak už to nebude možné doobjednat, už to někomu přišlo?

Re:

Ja jsem taky dostala potvrzeni cca do hodiny. Zkuste poslat Markovi SZ.

Jéé to jako že to mám grátis? :shock: :-D thank you very very much!
A ty barvy jsou nádherné, bezvadné kombinace – o to horší si vybrat… :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

stále mi nic zpět nepřišlo, chápu že je víkend ale zítra je už třetího a pak už to nebude možné doobjednat, už to někomu přišlo?

Re:

už mi to též přišlo takže Everything is all right.

Re: Re:

Já pevně doufám, že se v budoucnosti bude hrát o trička … proto jsem si objednala JEN dvě :) A bohužel s tou cenou to tak chodí, čím je menší náklad (vyrobení počtu triček), tím je cena vyšší … než třeba u komerčních velkopodniků, kde vyrábějí po tisících. Ale na druhou stranu (i ve srovnání se zásilkovými obchody) mi cena přijde přiměřená – samozřejmě vždy záleží na finanční situaci dané osoby …:(

Re:

Ježíšmarjá, on ten nákup nebyl povinný? :-D

Trička jsou originální. nikde jinde je nekoupím, Vietnamci ve svých prodejnách je nikdy mít nebudou, v supermarketech se také nikdy neobjeví-takže když potkám někoho v tomto tričku, je mi jasné o koho jde a kde si takovou pěknou věc pořídil. Bezva nápad.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re:

Ježíšmarjá, on ten nákup nebyl povinný? :-D

Re: Re:

:-D Tak to je dobrý.

prošvihla jsem to

Vzhledem k tomu, že už je úterý, takže jsem nestihla „zvýhodněnou“ cenu, už se ví, kolik bude stát tričko normálně?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 14 lety

Re:

Ježíšmarjá, on ten nákup nebyl povinný? :-D

Re: Re:

lol, to je jediný, co se k tomu dá napsat :-D hahaá

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

prošvihla jsem to

Vzhledem k tomu, že už je úterý, takže jsem nestihla „zvýhodněnou“ cenu, už se ví, kolik bude stát tričko normálně?

Re: prošvihla jsem to

Dám včas vědět.

so excited

Já si myslím, že cena je v pohodě a už se hrozně moc těším na tričko :) akorát že ho budu mít až přijedu ze skotska takže až na konci června a už se nemůžu dočkat… :(

cena

chci se zeptat jestli užvíte odhadem koli bude tričko stát po 3 květnu protože já jsem jako vždy zameškala příležitost ale tričko bych si koupila moc ráda…díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jablunka vložený před 14 lety

cena

chci se zeptat jestli užvíte odhadem koli bude tričko stát po 3 květnu protože já jsem jako vždy zameškala příležitost ale tričko bych si koupila moc ráda…díky

Re: cena

To ještě nevím. Předpokládám, že cca 250 Kč, ale záleží to na více věcech.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.