Help for English

Soutěž o seriál PRISON BREAK na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál PRISON BREAK na DVD

 

Na Prison Break se moc těším. Asi na něj začnu koukat úplně od začátku :-)

tak to musim mat… :-) hlavne ma laka ta kniha…konecne bych mal moznost citat niaku zmysluplnu knihu v anglictine…no som zvedavy…btw tiez sa chystam pozerat prison break od znova tak by to akurat bodlo… :-)

námět

můžete mi někdo přiblížit žánr? Dík… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

námět

můžete mi někdo přiblížit žánr? Dík… :-)

Re: námět

Thriller / Drama / Akční / Krimi

Vánoce

Celou kolkeci, všechny 4 série, jsem si dopřál jakožto vánoční dárek, a nemůžu si seriál vynchválit. Geniální plán, geniálně natočené a přes internet zakoupeno za naprosto bezkonkurenční cenu

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Vonty vložený před 14 lety

Vánoce

Celou kolkeci, všechny 4 série, jsem si dopřál jakožto vánoční dárek, a nemůžu si seriál vynchválit. Geniální plán, geniálně natočené a přes internet zakoupeno za naprosto bezkonkurenční cenu

Re: Vánoce

Tak tady máte možnost vyhrát ještě k tomu knihu s bonusovým DVD (to jsem zapomněl uvét v článku výče, že ta kniha je s DVD)

Doplnil bych, že je to místy i komedie. U málo thrillerů jsem se nasmál tak jako u prison breaku. T-Back Rullezzzz!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

námět

můžete mi někdo přiblížit žánr? Dík… :-)

Re: námět

a hlavně hrozně napínavé, alespoň první série. druhá už není tak vydařená

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví hnědka
Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 14 lety

Re: námět

a hlavně hrozně napínavé, alespoň první série. druhá už není tak vydařená

Re: Re: námět

Mně se líbila nejvíc zrovna ta druhá. I třetí mi přišla dobrá. Ta poslední ale už se mi moc nelíbila, byla příliš překombinovaná.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Na Prison Break se moc těším. Asi na něj začnu koukat úplně od začátku :-)

Re:

No, tak to já to dokoukala teď v neděli. Všechny série. Byl to mazec. Doporučuji všem. Nic takového už jsem dlouho neviděla. Fakt super seriál. To se povedlo. Baileyy

Tak to je luxusní seriál … určitě se už těšim … všem ho doporučuji … ;-)

seriál

já fakt žasnu, vůbec nechápu, kde berete tolik volna na koukání na tolik různých seriálů… Pokaždé, když se tu nějaký objeví, všichni víte, o co jde, až na mně ovšem… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

seriál

já fakt žasnu, vůbec nechápu, kde berete tolik volna na koukání na tolik různých seriálů… Pokaždé, když se tu nějaký objeví, všichni víte, o co jde, až na mně ovšem… :-)

Re: seriál

a na mě ;)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

seriál

já fakt žasnu, vůbec nechápu, kde berete tolik volna na koukání na tolik různých seriálů… Pokaždé, když se tu nějaký objeví, všichni víte, o co jde, až na mně ovšem… :-)

Re: seriál

tak na tohle byla uzasna vysoka skola a koleje, to se dala zkouknout serie i za jeden den :o)) a ted se radeji podivam na nejaky vtipny nebo napinavy serial nez koukat na tv, kde stejne nic neni :o))

Otázky

A jak budou asi těžký otázky? Přepokládám, že to bude něco z angličtiny ale raději se zeptám.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.