Help for English

Moderní učebnice angličtiny

 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli tu někdo nemáte zkušenosti s učebnicí Moderní učebnice angličtiny (T. Gottheinerová, S. Tryml). Chci si koupit nějakou učebnici a chtěla bych, aby za něco stála. Popřípadě bych vítala i tip na nějakou dobrou učebnici… (moje úroveň je A2) Předem dík :oops:

Ahojky,ja jsem si koupila nekolik ucebnic,ale jednoznacne je aspon pro me nejlepsi – Nova cvicebnice anglicke gramatiky je tam 8500 prikladu a me vyhovuje v tom,ze mas na jedne strance text cesky a na druhe anglicky,takze tu vetu nebo vysvetleni nemusis nikde hledat.Stojo kolem 300.- tak se mrkni a uvidis.

hanycka: takze ides na B1, ze?
„Moderni ucebnice anglictiny“ sice nepoznam, ale v tomto pripade odporucam riadit sa davom. Totizto malo znama a pouzivana kniha nemusi byt zla; kazdopadne vsak znama a casto pouzivana kniha je dobra skoro urcite :-)

Ako vsak taku najst? Skus najprv preliezt recenzie na webe(v hlavnom menu mas link na „recenze“) Specialne napriklad http://helpforenglish.cz/…tion-B1.html (osobne som si z kniznice pozical Destination z vyssej urovne a velmi sa mi to paci). Alebo hocico, na co natrafis. Oxford a Cambridge vydavaju podla mna kvalitne materialy. Osobne uprednostnujem Cambridge, ale to nie je dolezite.

takhle učebnice je opravdu fajn, ale pokud jsi samouk, tak tě hrozně zklame, protože je tam klíč jen k některým cvičením.. Snažila jsem se najít něco doplňkovýho k tomu, ale nikde nic.. Takže i když píšou, že i samouk si díky ní dokonale osvojí látku, tak nevím jak, když si všechna cvičení nemůže zkontrolovat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 15 lety

hanycka: takze ides na B1, ze?
„Moderni ucebnice anglictiny“ sice nepoznam, ale v tomto pripade odporucam riadit sa davom. Totizto malo znama a pouzivana kniha nemusi byt zla; kazdopadne vsak znama a casto pouzivana kniha je dobra skoro urcite :-)

Ako vsak taku najst? Skus najprv preliezt recenzie na webe(v hlavnom menu mas link na „recenze“) Specialne napriklad http://helpforenglish.cz/…tion-B1.html (osobne som si z kniznice pozical Destination z vyssej urovne a velmi sa mi to paci). Alebo hocico, na co natrafis. Oxford a Cambridge vydavaju podla mna kvalitne materialy. Osobne uprednostnujem Cambridge, ale to nie je dolezite.

Akorát z té učebnice není bohužel jasné, co je na ní moderní. Je to taková ta klasická česká učebnice… no ale někomu určitě může vyhovovat, jen jsem na ní nenašel nic moderního. 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Alka27 vložený před 15 lety

Ahojky,ja jsem si koupila nekolik ucebnic,ale jednoznacne je aspon pro me nejlepsi – Nova cvicebnice anglicke gramatiky je tam 8500 prikladu a me vyhovuje v tom,ze mas na jedne strance text cesky a na druhe anglicky,takze tu vetu nebo vysvetleni nemusis nikde hledat.Stojo kolem 300.- tak se mrkni a uvidis.

Nová cvičebnice angl. gramatiky – znám, ale osobně mi přijde poněkud vzdálená realitě. Prostě se tam pořád dokola překládají stejné typy vět na procvičení určitého gramatického jevu. Žádný příběh nebo něco lidského. Většina vět je neskutečně nudná a některé mi ani nezní tak, že bych je kdy řekl. Ale jak jsem říkal, hlavně jde o samostatné věty bez souvislosti. Mně to absolutně nevyhovovalo. 

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.