Help for English

Soutěž o seriál PRISON BREAK na DVD

Komentáře k článku: Soutěž o seriál PRISON BREAK na DVD

 

Super suťaž!:)dúfam že vyhrám milujem PB teraz ho akurat sledujem uz 3×

Otázečka trochu mimo soutež

V čem jste, Marku, udělal to bludiště?
V Excelu?

That's A-MAZE-ING bludiště :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od orim vložený před 14 lety

Otázečka trochu mimo soutež

V čem jste, Marku, udělal to bludiště?
V Excelu?

Re: Otázečka trochu mimo soutež

jo, teda v Open Office sešitu. Ale princip je stejný.

bami

Snad nám tu nevypnou elektriku na 24 hodin, abych stihla další otázku :-) Bečva vypadá hrozivě, ikdyž v 97 byla ještě horší. Ale má to teprve kulminovat :-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od bami vložený před 14 lety

bami

Snad nám tu nevypnou elektriku na 24 hodin, abych stihla další otázku :-) Bečva vypadá hrozivě, ikdyž v 97 byla ještě horší. Ale má to teprve kulminovat :-(

Re: bami

No ja díky Bečvě nešel do práce a pomáhal vyklidit sklep a propásl jsem včerejší otázku :-(

Belleck???

v tom mene je chyba tak teraz neviem ci to je len omyl alebo umysel niaky chytak alebo co…Marku ako ste to mysleli???

Odkaz na příspěvek Příspěvek od OLi921 vložený před 14 lety

Belleck???

v tom mene je chyba tak teraz neviem ci to je len omyl alebo umysel niaky chytak alebo co…Marku ako ste to mysleli???

Re: Belleck???

Bellick, ok. Jen ještě jestli je to správná odpověď. :-)

Mám takovou otázku? Můžeme se v tom bludišti vracet? Nebo je jenom cesta kupředu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od *Petra* vložený před 14 lety

Mám takovou otázku? Můžeme se v tom bludišti vracet? Nebo je jenom cesta kupředu?

Re:

může se vracet

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Belleck???

Bellick, ok. Jen ještě jestli je to správná odpověď. :-)

Re: Re: Belleck???

:-D

ještě

chtěla jsem se jen zeptat, na jak dlouho je to ještě plánované, odjíždím na delší cestu do hor, kde asi nebude internet… týden?… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

ještě

chtěla jsem se jen zeptat, na jak dlouho je to ještě plánované, odjíždím na delší cestu do hor, kde asi nebude internet… týden?… :-)

Re: ještě

Může to být každým dnem. :-) A nebo taky za týden. Nemůžu prozradit.

??

A to jako ještě neskončilo? :-)

Průšvih

včerejší otázku jsem si špatně uložila, tm pádem ji nemám ani odpověď, tím pádem už se asi nevymotám :-( Škoda, byl to originální nápad.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.