Help for English

Englishbooks Days

Komentáře k článku: Englishbooks Days

 

dotaz

Teprve dnes jsem objevila rubriku Englishbook day. Divím se, že jsem na ni nepřišla již dříve, když vaše báječné stránky navštěvuji skoro denně již asi dva měsíce. Napište mi prosím někdo, jestli v květnu byl již vyhlášek EBD nebo jstli se ne něj mám teprve těšit.
Moc děkuji. :shock:

Re: dotaz

Můžete se ještě těšit :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví stefani
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Englishbooks.cz vložený před 14 lety

Re: dotaz

Můžete se ještě těšit :-)

Re: Re: dotaz

Děkuji.

Jupí

Nemoh jsem se dočkat EBD v květnu, hned jsem si objednal knížky, děkuji ! :-)

Hurá

a můžeme objednávat National Geographic :-D

porada

Harryho Pottera už jsem celého přečetla, takže bych ráda zkusila něco dalšího, ale co? Vůbec se v současné literatuře nevyznám. Nemohl byste mi někdo doporučit něco na čtení? Může to být napínavé, ale pokud možno ne horor a spíš vtipné než smutné. Třeba dobrá detektivka, sci-fi, trochu pohádkové… :-) Za doporučení děkuji.

Když se Vám líbil Harry Potter, co zkusit Teryho Pratchetta a jeho Discworld?
V EB mají pěknou nabídku jeho knih.

Já se také nemůžu pořád rozhodnout, jaké knížečky si koupit, to je takový výběr :-D
Teď jsem ale viděla nabídku na knihu od Betty MaC donald – The Egg and I – četla jsem to v češtině a je to velice vtipně napsaná knížka o strastech mladé ženy na farmě. Podívejte se na nabídku na hlavní straně EB.

The Egg and I je moc hezká kniha. Od Betty MacDonald je taky moc pěkná Anybody Can do Anything. Pokud chcete nějakou pohodovou detektivku z netradičního prostředí, zkuste The No. 1 Ladies' Detective Agency od McCall Smitha. Odehrává se v Botswaně a dle názvu můžete odvodit, že případ budou vyšetřovat dámy :-) tato kniha se stala světovým bestsellerem, má několik dílů a už z ní udělali i seriál …

Já jsem se taky konečně odhodlala objednat, už se na to chystám od vánoc :-D
Můj tip jsou Piráti z Karibiku ve zjednodušené i s CD…a mají všechny 3 díly :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

porada

Harryho Pottera už jsem celého přečetla, takže bych ráda zkusila něco dalšího, ale co? Vůbec se v současné literatuře nevyznám. Nemohl byste mi někdo doporučit něco na čtení? Může to být napínavé, ale pokud možno ne horor a spíš vtipné než smutné. Třeba dobrá detektivka, sci-fi, trochu pohádkové… :-) Za doporučení děkuji.

Re: porada

Dobrý den,já bych vám doporučila Twilight sagu,ač se zdá že je jen pro náctileté,není to pravda.Pak z fantasy třeba trilogii Eragon- Eldest -Brisingr…

Kdyže to byl Englishbooks Day? Včera? No a já už mám knížky doma! :o Neuvěřitelná rychlost, smekám!

Jen tedy – objednávala jsem si zjednodušenou četbu pro level 1 z nakladatelství Penguin a Macmillan a zaskočilo mě, že z Macmillanu jsou to jen takové komixy – tedy hodně obrázků a málo textu. Nějak jsem to z popisu knih na stránkách nevyčetla. Pravděpodobně bych raději koupila víc knih z Penguinu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od HanaRT vložený před 14 lety

Kdyže to byl Englishbooks Day? Včera? No a já už mám knížky doma! :o Neuvěřitelná rychlost, smekám!

Jen tedy – objednávala jsem si zjednodušenou četbu pro level 1 z nakladatelství Penguin a Macmillan a zaskočilo mě, že z Macmillanu jsou to jen takové komixy – tedy hodně obrázků a málo textu. Nějak jsem to z popisu knih na stránkách nevyčetla. Pravděpodobně bych raději koupila víc knih z Penguinu.

Re:

To mají myslím jen v té nejnižší úrovni. Ve všech ostatních už jde o běžné psané knížky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

To mají myslím jen v té nejnižší úrovni. Ve všech ostatních už jde o běžné psané knížky.

Re: Re:

Díky, je dobré to vědět.

Re:

Děkuju všem za dobrou radu, myslím, že už mám vybráno…

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.