Help for English

EnglishCentral - výuková videa

Komentáře k článku: EnglishCentral - výuková videa

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Camelia5 vložený před 15 lety

Nahrávání

Ahoj,moc užitečná stránka jen kdyby mi fungovalo dobře nahrávání.Občas se něco nahraje, ale z 99 procent se nenahraje nic. Většinou mám zkontrolovat setup, někdy je to moc nahlas jindy potichu. Pořád jen něco nastavuju a stejně to nejde. Má někdo stejný problém? Poraďte, co je špatně? Dík Eva.

Re: Nahrávání

Napadá mě přeinstalování ovladačů zvukové karty.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 15 lety

Re: Nahrávání

Napadá mě přeinstalování ovladačů zvukové karty.

Re: Re: Nahrávání

Nebo ještě zkuste zkontrolovat nastavení ve Windows, jestli nemáte mikrofon ztlumený.

Super tip

tak to je masakr, jsem se uz dlouho tak nenasmala :-D Ale fakt super tip 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od fabien vložený před 15 lety

Super tip

tak to je masakr, jsem se uz dlouho tak nenasmala :-D Ale fakt super tip 8-)

Re: Super tip

Díky :)

Taky se musim pripojit a podekovat za super tip :) Stranky me velmi zaujaly a uz jsem je doporucila i dalsim lidem :) No nic, beru mikrofon a jdu se „pobit“ o osme misto :) ale pak musim zpatky a jit resit otazky k velke serialove soutezi :)

Re: Re: Re: Nahrávání

Ovladač jsem přeinstalovala, nastavení ve Win. je v pořádku a stále nejde nahrávat. Ještě zkusím koupit nová sluchátka. Není potřeba nainstalovat ještě nějaký pomocný program? Eva

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Camelia5 vložený před 15 lety

Re: Re: Re: Nahrávání

Ovladač jsem přeinstalovala, nastavení ve Win. je v pořádku a stále nejde nahrávat. Ještě zkusím koupit nová sluchátka. Není potřeba nainstalovat ještě nějaký pomocný program? Eva

Re: Re: Re: Re: Nahrávání

Flash Player od Adobe by měl stačit. Sluchátkama to asi nebude. Případně ještě zkontrolujte, jestli máte nejnovější verzi prohlížeče nebo nemáte v prohlížeči Flash zakázaný.

je to fajn stranka ale zkuste vyslovovat uplne spatne i tak mi to oznamkuje Ackem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hank moody vložený před 15 lety

je to fajn stranka ale zkuste vyslovovat uplne spatne i tak mi to oznamkuje Ackem

Re:

jj, to jsem psal i v článku, je to nevýhoda, ale nic není dokonalé.

paráda

Tak jsem se také zaregistroval na serveru englishcentral a nemůžu si jej vynachválit. Mockrát děkuju za tip.
Na HFE nacházím stále více praktických věcí pro výuku a s radostí váš server budu dále doporučovat co největšímu počtu studentů cizích jazyků, především angličtiny. Jedním slovem. PARÁDA 8-)

skvělý!!!

Souhlasím s názorem, že je to naprosto návykové. Už jsem viděla spoustu příspěvků,ale naprosto ulítávám na : „The Rapping Flight Attendant“. Vřele doporučuji. :-)

Výborné stránky. Až na to, že někdy to vezme slovo správně, ikdyž jste ho řekli úplně špatně a někdy zase nepovolí jen malé drobnosti ve výslovnosti. Ale jinak je to opravdu zábava a člověk se aspoň naučí i pár nových slovíček. :-)

the best, samozřejmě až po HFE

:-D Nádhera, to jsem potřebovala..Díky moc Miki

Moc a moc díky

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.