Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH

 

Přišlo mi tričko :-)

Dnes odpoledne mi přišlo tričko a vypadá skvěle. Díky :-)

Taky mi dorazilo. Je úžasný, hodně povedený. Fakt stojí za to objednat!

Tričko

Zatím jsem bohužel objednaná trička nedostala. Už jsem se těšila, jak budu v jazykové škole dělat reklamu. :-(

Pekne

Ahoj, me prislo vcera krasne bilo triko s oranzovo-cernym napisem. Na dotek perfektni, dneska uz ho mam v praci a kazdy kouka :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 14 lety

Tričko

Zatím jsem bohužel objednaná trička nedostala. Už jsem se těšila, jak budu v jazykové škole dělat reklamu. :-(

Re: Tričko

Všechna jsme odesílali v pondělí. Kdyžtak napište mail, zkusím dohledat. Přišlo Vám potvrzení objednávky a v pondělí jsme taky rozesílali všem mail o tom, že trika odešla. Dostala jste tento mail?

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Pepa
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Tričko

Všechna jsme odesílali v pondělí. Kdyžtak napište mail, zkusím dohledat. Přišlo Vám potvrzení objednávky a v pondělí jsme taky rozesílali všem mail o tom, že trika odešla. Dostala jste tento mail?

Re: Re: Tričko

chtěl bych se Vás zeptat, jaké barvy se nejvíc líbily a kolik triček už běhá mezi lidmi? Jestli to není tajný :o) A plánujete to tisknout i třeba na něco jiného než trička? díky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Anna vložený před 14 lety

Tričko

Zatím jsem bohužel objednaná trička nedostala. Už jsem se těšila, jak budu v jazykové škole dělat reklamu. :-(

Re: Tričko

Tak jsem Vás našel. Vaše objednávka spadla do SPAMU, takže jsem Vaše trička vůbec neobjednával. Objednám je ale v příští várce, souhlasíte?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od PetLahev vložený před 14 lety

Pekne

Ahoj, me prislo vcera krasne bilo triko s oranzovo-cernym napisem. Na dotek perfektni, dneska uz ho mam v praci a kazdy kouka :-)

Re: Pekne

I moje oranžové tričko mělo dnes premiéru a mělo velký úspěch. Těším se na modré. A těším se na ta trička s lemem. :D

Také už mám své modré a oranžové tričko.Moc děkuji, vypadám v nich o nejméně 20 let mladší. Kvalita je dobrá a nepouští barva, nejlepší je prát jen na 40stupňů, bohatě to stačí. Ani Perwol nemusí být! :-D

Tričko

Také jsem nic neobdržel.Ani potvrzení objednávky.Kde je chyba?

Tričko

Také jsem nic neobdržel.Ani potvrzení objednávky.Kde je chyba?

Re: Tričko

Pod jakým jménem jste si tričko objednával?

Tričká sa mi páčia, zistím veľkosť a pôjdem objednávať (farby už mám vybrané xixi)

Re: Tričko

Objednávka spadla do SPAMu. Dodáme v příští várce.

Re:

Objednávka odoslaná. Tento rok mám dva ciele, troška zapracovať na AJ a schudnúť, preto je jedno tričko menšie xixi. Teším sa na ne.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.