Help for English

Vyhodnocení soutěže o seriál PRISON BREAK

Komentáře k článku: Vyhodnocení soutěže o seriál PRISON BREAK

 

Gratuluji!

:-)

Gratuluji! :)
teďka koukám, že já jsem poslala 4, mno neva :D

Gratuluji!

Gratuluji vítězi… koukám na to jako blázen… odpovědi mám všechny dobře… aha… v plánku jsem na jedné křižovatce odbočila blbě… takže jsem vylezla jiným východem :D … díky za soutěž, byla pěkně napínavá.

:-)

pripajam sa ku gratulaciam a nech si vyherca vyhru poriadne uzije! :-)

Taky gratuluji :-)

Smůla

Tak já doháněla víkendové otázky včera večer, najednou koukám, že už jsem venku, chci psát zprávu, ale bohužel bylo 22:11 a odpovědi měly být poslány do 22:00 :-( No co se dá dělat, hlavně že jsme vyhráli hokej! :-D

Připojuji se ke gratulacím :-)

Také gratuluji, už se těším na GLee.. já zpěv a hudbu prostě můůůžu. Jak se dá zjistit, kolikátá jsem to poslala???

GLEE!

Glee! Jo Glee! Hurá! :) to jste mi udělali velkou radost. I love Glee. Jo a samozřejmě gratuluji výherci :oops:

bludiště

to neva, že jsem to netrefila, hlavně když má radost aspoň někdo a užili jsme si při hledání všichni. Je mi jen záhadou, když jsem měla všechny odpovědi správně, že jsem nemohla dojít ke správnému konci :-)

Tak tahle soutěž se určitě líbila hlavně Markovi.
Odpovědi viděl už v předmětu zprávy, soutěž vyhodnotil, ani se nenadál… :-)

Gratuluji k výhře!

Děkuji!!!!

Všem moc děkuji za gratulaci a hlavně moc děkuji za výhru, náhodou jsem se teď podívala, kdo vyhrál a ještě teď tomu nemůžu uvěřit!!! :-D

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.