Help for English

Velká letní soutěž o 3x výkladový slovník

Komentáře k článku: Velká letní soutěž o 3x výkladový slovník

 

Že by?

No, že bych se letos také zúčastnila? :-D :-D :-D

Pravidla

Musí to být jen moje osobní zkušenost? Moje kamarádka zažila jeden letní intenzivní kurz, který ji velmi odradil od těchto „pohodiček“. Můžu napsat o jejím zážitku? Samozřejmě s jejím souhlasem.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jarmi1 vložený před 14 lety

Pravidla

Musí to být jen moje osobní zkušenost? Moje kamarádka zažila jeden letní intenzivní kurz, který ji velmi odradil od těchto „pohodiček“. Můžu napsat o jejím zážitku? Samozřejmě s jejím souhlasem.

Re: Pravidla

Určitě můžete, bude to zajímavé.

letní soutěž 2011

Možná by se pro změnu mohla příští rok udělat soutěž v angličtině o letním zážitku z domova. Pro ty co nevytáhnou paty z rodné kotliny. :-D

Švédsko?

Nevadilo by,kdyby se můj příspěvek nevztahoval k anglicky mluvící zemi (Velká Británie, USA atd.)? Strávila jsem pět měsíců na studijním pobytu ve Švédsku, kde se ale mluvilo výhradně anglicky. Děkuji za odpověď.

Re: Švédsko?

Jde o to, jestli se tam mluvilo anglicky jen proto, že neumíte švédsky, a nebo jestli angličtina tam skutečně byla součástí studia.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Švédsko?

Jde o to, jestli se tam mluvilo anglicky jen proto, že neumíte švédsky, a nebo jestli angličtina tam skutečně byla součástí studia.

Re: Re: Švédsko?

Velká část výuka probíhala standartně v angličtině. Osobně jsem se např. zúčastnila kurzu Creative writing in English, který byl především pro švédské studenty. Krom nich další předměty, které mezinárodní studenti studovali (např. Intercultural communication, Swedish Past and Present, nějaké business předměty). Samozřejmě se pak všichni mezinárodní studenti dorozumívali anglicky (vyjela jsem do Švédska v rámci programu Erasmus).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kimi.Marki vložený před 14 lety

Re: Re: Švédsko?

Velká část výuka probíhala standartně v angličtině. Osobně jsem se např. zúčastnila kurzu Creative writing in English, který byl především pro švédské studenty. Krom nich další předměty, které mezinárodní studenti studovali (např. Intercultural communication, Swedish Past and Present, nějaké business předměty). Samozřejmě se pak všichni mezinárodní studenti dorozumívali anglicky (vyjela jsem do Švédska v rámci programu Erasmus).

Re: Re: Re: Švédsko?

Omlouvám se za chyby a překlepy, psala jsem to poněkud unavená.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Kimi.Marki vložený před 14 lety

Re: Re: Švédsko?

Velká část výuka probíhala standartně v angličtině. Osobně jsem se např. zúčastnila kurzu Creative writing in English, který byl především pro švédské studenty. Krom nich další předměty, které mezinárodní studenti studovali (např. Intercultural communication, Swedish Past and Present, nějaké business předměty). Samozřejmě se pak všichni mezinárodní studenti dorozumívali anglicky (vyjela jsem do Švédska v rámci programu Erasmus).

Re: Re: Re: Švédsko?

Pak můžete.

Re: letní soutěž 2011

Souhlasím, také bych se ráda zúčastnila a nevytáhnu paty :-)

škola

Dobrý den chci se zeptat : Já jsem byla v Anglii se školou …Mohla bych to taky napsat ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka 73 vložený před 14 lety

škola

Dobrý den chci se zeptat : Já jsem byla v Anglii se školou …Mohla bych to taky napsat ?

Re: škola

Určitě.

dotaz

Muze byt i to, jak jsem prijela do USA nejdriv a pak zacala s anglictinou? Spousta lidi sem prijelo bez zprostredkovani agentur a anglictinu ani nepotrebovali. Nekteri nikdy a nekteri pozdeji.

Super, určitě se zapojím. Sice mi zbyde míň času na článek, protože se vracím až 24.září, ale ceny za tu námahu určitě stojí… :-)

Smůla

Když jsem na žádném nebyla,to se asi nemůžu soutěže zůčastnit že???

:-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.