Help for English

Soutěž s anglickou gramatikou a CUP

Komentáře k článku: Soutěž s anglickou gramatikou a CUP

 

Chcel som sa len spýtať, či by sa to mohlo opraviť aj v skicári a následne dať do pdf. ??

Říkal jsem si, že bych se třeba, vzhledem k mé úrovni zkusil zapojit do pre-int., ale aby tam nakonec nebylo víc chyb, než jich tam je tet, protože mi přijde, že jich tam je jak máku…Co když, nedej Bůh, vymyslím chyby kde nejsou? ne,že by to byl můj úmysl. Taky mě dáte do slosování? :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od 22jakub vložený před 14 lety

Chcel som sa len spýtať, či by sa to mohlo opraviť aj v skicári a následne dať do pdf. ??

Re: …

Nevím, jestli přesně rozumím. Je potřeba to vytisknout a potom opravit jako to dělá učitel.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od potter vložený před 14 lety

Říkal jsem si, že bych se třeba, vzhledem k mé úrovni zkusil zapojit do pre-int., ale aby tam nakonec nebylo víc chyb, než jich tam je tet, protože mi přijde, že jich tam je jak máku…Co když, nedej Bůh, vymyslím chyby kde nejsou? ne,že by to byl můj úmysl. Taky mě dáte do slosování? :-D

Re:

Není to soutěž v tom, kdo umí perfektně anglicky ale hra ‚na učitele‘. On i učitel občas něco přehlédne a nebo opraví něco, co zase tak špatně není, ne? :-) Ještě se Vám to nestalo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Není to soutěž v tom, kdo umí perfektně anglicky ale hra ‚na učitele‘. On i učitel občas něco přehlédne a nebo opraví něco, co zase tak špatně není, ne? :-) Ještě se Vám to nestalo?

Re: Re:

Super, tak to se rád zapojím. Snad se mi podaří vychytat chybky a nenadělat další. Snad tu svoji opravu budu moci po soutěži opravit :-)
Dík

super sutaz, len sa chcem spytat ci to mozem odfotit aj fotakom ked nemam prilezitost to oskenovat. kedze som zo slovenska postovne by bolo asi drahe. dakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrksklnk vložený před 14 lety

super sutaz, len sa chcem spytat ci to mozem odfotit aj fotakom ked nemam prilezitost to oskenovat. kedze som zo slovenska postovne by bolo asi drahe. dakujem

Re:

a este jedna vec…mozem opravit obidva listy?

dakujem za odpoved!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrksklnk vložený před 14 lety

Re:

a este jedna vec…mozem opravit obidva listy?

dakujem za odpoved!

Re: Re:

Ne, vyberte si POUZE JEDEN.
Když to vyfotíte foťákem, musí to být čitelné.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mrksklnk vložený před 14 lety

super sutaz, len sa chcem spytat ci to mozem odfotit aj fotakom ked nemam prilezitost to oskenovat. kedze som zo slovenska postovne by bolo asi drahe. dakujem

Re:

drahé? veď ČR je hneď vedľa…;)

jak hodně přísní máme být při tom známkování? to by mohlo trochu záležet na zadání ne? děkuji, těším see :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

jak hodně přísní máme být při tom známkování? to by mohlo trochu záležet na zadání ne? děkuji, těším see :-)

Re:

To je na vás. Známka je samozřejmě hodně relativní, ale jen tak pro legraci.

Černobílý sken

Chtěl jsem se zeptat jestli bude vadit když to naskunuju černobíle. Mám k dispozici jen černobílý skener a foťák momentálně taky nemám po ruce…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pavel vložený před 14 lety

Černobílý sken

Chtěl jsem se zeptat jestli bude vadit když to naskunuju černobíle. Mám k dispozici jen černobílý skener a foťák momentálně taky nemám po ruce…

Re: Černobílý sken

Nebude to vadit.

formát jpg

Také mi nefunguje scanner ve formátu pdf. Je možné poslat text ve formátu jpg (nebo word)? Děkuji

Re: formát jpg

Ano, s formáte JPG nebude problém.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.