Help for English

Výukový program WORD MANAGER

Komentáře k článku: Výukový program WORD MANAGER

 

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: TitlePage

Myslím, že ukládat ve formátu JPG i GOF umí i obyčejné windowsovské kreslení.

Re: Re: TitlePage

Máte pravdu, právě jsem to zjistil. Nezlobte se, PC není zrovna můj koníček.

Re: Jablicka

Pro Mac OSx se dá využít VirtualBox (ke stažení zdarma), do kterého se nainstaluje MS Windows a jak WM tak ST fungují bez problémů.Právě jsem to odzkoušela na Snow Leopard a Win XP.

Re:

Zkusíme opravit/upravit. Napište prosím na support@vitware.cz.

Díky.

Nepravidelná slovesa

Dobrý den
Potřeboval bych poradit, jak mám vložit zvuk do nepravidelných sloves (tak, aby mi to vyslovovalo). U slovíčka tear (roztrhnout) jsem si stáhl zvuky k min.času a příčestí. Jen nevím,jak na to. Mimochodem u slovíčka shake resp. u jeho příčestí shaken máte malou chybičku ve výslovnosti.Děkuji Vám moc za radu :-)

Re: dotaz k programu word manager

Zdravím
a) tuším, že je tu něco přes 100 lekcí, a to je celkem 2000 slovíček, alespon tak mi to ukázalo, nicméně bych podotknul,že se jedná o skutčně poměrně široký okruh slovní zásoby a zcela jistě by Vám tato slovní zásoba nestačila,ve slovníku tohoto programu je nyní cca 14500 slovíček
b)slovíčka je možné přidávat,zkoušet, dávat si je do svých skupin, já mám několik skupin, čtení knih,obecné, atd.. Na těchto stránkách si můžete stáhnout už připravenou slovní zásobu z mnoha knih
já mám vytvořenou i vlastní skupinu pro kolokace, frázová slovesa,atd. v každém případě možná zjistíte, že „nátlaková“ metoda učení s tímto programem je to, co jste už dávno potřeboval jako sůl. no nebo jako já…zkrátka učit se slovíčka z knížky…brr…z toho člověk akorát brzo zblbne :)

Re: dotaz k programu word manager č.2

Neomezeně, žádný limit není.

Re: dotaz k programu word manager

Ano, v tom duchu jsem Vám už odpovídal na mail.

Re: Nepravidelná slovesa

SHAKE jsem opravil.

Jak editovat zvuk:
Najdete si TEAR, zvolíte ‚karta slovíčka‘, tam kliknete na ‚editovat slovíčko‘, tam si najdete nepravidelné tvary, vyberete ten tvar, který chcete upravit a kliknete na ‚upravit‘. Tam si zadáte název nahrávky.

Je to trochu zdlouhavé, ale nepředpokládáme, že by nahrávky neprav. sloves člověk přidával často. Spíš mě udivuje, že tam TORE a TORN nemáme. Nechám nahrát rodilé mluvčí a doplním.

Díky za poznámky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Nepravidelná slovesa

SHAKE jsem opravil.

Jak editovat zvuk:
Najdete si TEAR, zvolíte ‚karta slovíčka‘, tam kliknete na ‚editovat slovíčko‘, tam si najdete nepravidelné tvary, vyberete ten tvar, který chcete upravit a kliknete na ‚upravit‘. Tam si zadáte název nahrávky.

Je to trochu zdlouhavé, ale nepředpokládáme, že by nahrávky neprav. sloves člověk přidával často. Spíš mě udivuje, že tam TORE a TORN nemáme. Nechám nahrát rodilé mluvčí a doplním.

Díky za poznámky.

Re: Re: Nepravidelná slovesa

Musím se přiznat, že to opravdu nejde. Jsem přesně tam, kam jste mě navedl i zvukovou nahrávku jsem popsal (tore.wav a torn.wav-----dokonce jsem zkoušel koncovku s velkými písmeny WAV jak je to ze Seznamu uložený) – přesto nevychází žádný zvuk.Koukal jsem se pro jistotu na ostatní nepravidelná slovesa jak jsou popsaná.Snad to je špatnou nahrávkou ze „Seznamu“ či co. Já to nechám být a počkám časem na rodilý mluvčí. Však nemusím mít vše hned :-)))). Přesto Vám děkuji za pomoc ;-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od jenda176 vložený před 14 lety

Re: Re: Nepravidelná slovesa

Musím se přiznat, že to opravdu nejde. Jsem přesně tam, kam jste mě navedl i zvukovou nahrávku jsem popsal (tore.wav a torn.wav-----dokonce jsem zkoušel koncovku s velkými písmeny WAV jak je to ze Seznamu uložený) – přesto nevychází žádný zvuk.Koukal jsem se pro jistotu na ostatní nepravidelná slovesa jak jsou popsaná.Snad to je špatnou nahrávkou ze „Seznamu“ či co. Já to nechám být a počkám časem na rodilý mluvčí. Však nemusím mít vše hned :-)))). Přesto Vám děkuji za pomoc ;-)

Re: Re: Re: Nepravidelná slovesa

Napíšu Vám soukr. zprávu.

Re: Re: Re: Re: Slovník

Dobrý den,

do Virtual Store nemusí program zapisovat pokaždé, záleží na tom, jak jsou nastavena uživatelská práva.

To zda je načten soubor z Virtual Store nebo z kořenového adresáře programu můžete poznat snadno, dle poslední změny tohoto souboru. Pokud se změní datum poslední změny po přihlášení a vypnutí programu, program získal patřičná oprávnění a není třeba řešit Virtual Store.

V opačném případě, se Virtual Store nachází v:

C:\Users\[user­name]\AppData\Lo­cal\VirtualSto­re\

V případě nejasností nás prosím kontaktujte na mailu: support@vitware.cz.

nefunkční Demo

Dobrý večer. Stahovala jsem si vaši Demo veri, ale bohužel mi to nejde a hlásí mi to error. Čím to?

Dobry den, a ak si chcem WM objednat na Slovensko,ako mam postupovat,ked mame inu menu? Dakujem

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hakunamatata vložený před 14 lety

Dobry den, a ak si chcem WM objednat na Slovensko,ako mam postupovat,ked mame inu menu? Dakujem

Re:

Na Slovensku náš program prodává obchod www.anglicky.engros.sk

Objednávejte prosím tam.

obrázky

Oskúšala som DEMO verziu, winter wonderland – obrázkové skúšanie. Rovnaký obrázok je použitý na dve rôzne slovíška (ski a downhill skiing) – tak mi to neuznalo za správnu odpoveď.

Dajú sa k slovíčkam dodávať vlastné obrázky ?

Program sa mi páči – asi to bude Vianočný darček. Keď si objednám – aká je dodacia lehota ?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.